گروه: اخبار استان خبر: 155938 / تاریخ انتشار : 1399/1/13 ساعت : 21:09
معاون سیاسی استاندار خبر داد.

۲۰فروردین پایان طرح فاصله گذاری اجتماعی در کهگیلویه و بویراحمد

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگیلویه و بویراحمد با مطلوب ارزیابی کردن شیوع ویروس کرونا در استان گفت : به شرط رعایت طرح فاصله گذاری اجتماعی و سیر نزولی شیوع کرونا ۲۰ فروردین می تواند پایان اجرای این طرح باشد .

جمالی در گفتگو با خبرنگار  صبح زاگرس با تقدیر از مردم استان در خصوص رعایت و عمل به طرح  پویش در خانه بمانیم سیزده بدر گفت:سیزده بدر از دیرباز بین مردم ایران و کهگیلویه و بویر احمد دارای آئین و رسوم خاصی بوده است ، اما مردم برای حفظ سلامتی و قطع زنجیره شیوع کرونا در خانه ماندند.


وی ابراز داشت : این مردم هستند که می توانند شیوع یا عدم شیوع این ویروس ناخوانده را مدیریت کنند و بخواهند که به آن مبتلا نباشند یا این بیماری را داشته باشند.

وی با تقدیر از سپاه و بسیج در مدیریت خوب،تولید مواد ضد عفونی، تولید ماسک ، نیروی انتظامی و دانشگاه علوم پزشکی گفت: مردم با فاصله گذاری اجتماعی می توانند از شیوع کرونا در استان جلوگیری کنند.

جمالی معاون سیاسی استاندار در خصوص طرح فاصله گذاری اجتماعی گفت: این طرح می تواند کمک شایانی در جلوگیری از شیوع این ویروس کرونا کند وتا ۲۰ فروردین ادامه دارد.

وی وضعیت استان را در کشور مطلوب ارزیابی کرد و گفت : اگر مردم استان همچنان طرح فاصله گذاری را رعایت کنند ممکن است ۲۰ فروردین پایان اجرای این طرح در استان باشد .

معاون سیاسی استاندار گفت : علوم پزشکی تعیین کننده تمدید و عدم تمدید این طرح در استان می باشد. و شرط اصلی ان رعایت و کاهش شیوع کرونا در کهگیلویه و بویراحمد است .

او در ادامه افزود : دولت تمهیدات خاصی برای بیکاری در اجرای طرح فاصله گذاری اجتماعی اتخاذ کرده است و در این خصوص حقوق بیکاری ، وام کم بهره به متضررین داده می شود .

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.