گروه: اخبار استان خبر: 155933 / تاریخ انتشار : 1399/1/13 ساعت : 17:56
مردم در خانه ماندند؛

خلوت ترین ترافیک جاده ای روز طبیعت در کهگیلویه و بویراحمد به گواهی دوربین های نظارت جاده ای

مستندات ثبت شده توسط دوربین های آنلاین وزارت راه و شهرسازی کشور حاکی از پاسخ مثبت مردم به هشدارهای مسئولان در مورد سفر در روز طبیعت است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ مستندات ثبت شده توسط دوربین های آنلاین وزارت راه و شهرسازی کشور  در استان حاکی از پاسخ مثبت مردم به هشدارهای مسئولان در مورد در خانه ماندن در روز طبیعت امسال است.

 

آخرین تصاویر دریافتی از کلیه دوربین های نصب شده سطح راه های کهگلیویه و بویراحمد در محورهای  یاسوج- پاتاوه- -دارشاهی،یاسوج- پاتاوه- کریک،یاسوج- بابامیدان- دشت روم،یاسوج- سپیدان- مله شوره،گچساران- شیراز- خان احمد،گچساران- بهبهان- لیشتر،دهدشت- بهبهان -پادوک و دهدشت- بهبهان- خیرآباد در ساعت 17 امروز حاکی از خلوت بودن کلیه مسیرها در روز طبیعت است.

 

دوربین های جاده ای این مسیرهای پرتردد استان سال گذشته در روز طبیعت در این ساعات از روز، بار شدید ترافیکی مسافرانی را به تصویر می کشیدند که در حال برگشت به شهرها بودنداما امسال به دلیل بحران کرونا در کشور و همکاری مردم استان با مسئولان،مردم در خانه ماندند تا دروبین ها با ثبت مسیرهای خالی گواهی دهند که بیشتر مردم استان روز طبیعت را در خانه ماندند.

 

تصاویر تکمیلی خبر:

 

 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.