گروه: اخبار استان خبر: 155884 / تاریخ انتشار : 1399/1/12 ساعت : 20:25

بی توجهی مردم و بی تدبیری مسئولان در پارک جنگلی یاسوج / تفرجگاه جدید در پارک جنگلی یاسوج راه اندازی شد

با وجود تذکرات متعدد ستاد مبارزه با شیوع کرونا در کهگیلویه و بویراحمد شهروندان یاسوجی تفرجگاه جدیدی را در پارک جنگلی یاسوج راه اندازی کردند تا شیوع کرونا نتیجه بی توجهی مردم در کنار بی تدبیری مسئولان باشد .

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس 


پیرو اطلاعیه و تدابیر اتخاذ شده برای روز طبیعت با تاکید بر محدودیت هایی که طرح فاصله گذاری اجتماعی تعیین کرده، از مردم خواسته شد  سفر‌های خود را لغو کرده و از شهر محل سکونت خارج نشوند .

کنترل تردد‌ها و ماندن افراد در خانه، مطالبه عمومی جامعه از پلیس برای حفظ جان و سلامت مردم است که در طول این مدت به اشکال مختلف از طریق رسانه ها، فضای مجازی و تماس و ارتباط با نیروی انتظامی بر آن تاکید شده است.

 از طرف دیگر، الزامات قانونی و اجرایی کمیته اجتماعی و انتظامی ستاد ملی مقابله با کرونا هم در این رابطه مسئولیت‌های جدیدی در زمینه کنترل عبور و مرور در مبادی ورودی و خروجی شهر‌ها را به عهده پلیس قرار داده است.

در برخی از تفرجگاه ها و پارک های شهر یاسوج منع تردد و رفت و آمد اعمال شد اما متاسفانه بی تدبیری مسئولان در این منع تردد به بی توجهی برخی از شهروندان افزود تا در پارک جنگلی شهر یاسوج تفرجگاه جدیدی راه اندازی شود .

در شهر یاسوج با همراهی نیروهای امنیتی و انتظامی محدودیت‌های شدیدی برای روز سیزده‌بدر اعمال شد و خودرو‌هایی که به قصد تفریح بخواهند از شهر خارج شوند، توقیف، جریمه و به پارکینگ منتقل می‌شوند  اما برخی از شهروندان یاسوجی سیزده بدر خود را از ۱۲ فروردین آغاز کردند تا با مونع رفت و آمد در ۱۳ فروردین روبرو نشوند .

انتظار است حالا که جمعیت زیادی از شهروندان یاسوجی به پویش در خانه بمانیم و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا توجه کرده اند مسیولان با شهروندان بی توجه برخورد جدی  کند. 

انتهای پیام / ---

---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.