گروه: اخبار استان خبر: 155854 / تاریخ انتشار : 1399/1/12 ساعت : 11:48
داغ های مجازی:

سیزده بدر بهانه ای برای باز خوانی یک پیغام از سردار شهید هرمز پور

یوسف مرادی فعال محیط زیست کهگیلویه و بویراحمدی در آستانه سیزده بدر و در صفحه مجازی خود پیامی از سردا شهید هرمز پور را خطاب به طبیعت منتشر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ یوسف مرادی فعال محیط زیستی کهگیلویه و بویراحمدی در آستانه سیزده بدر پیامی خطاب به طبیعت از سردا شهید هرمز پور منتشر کرد. 

 

سال جدید  99 با خود کرونا ویروس سال گذشته را به همراه داشت و سبب شد آغاز بهار طبیعت همراه با قرنطیه خانگی همراه باشد، اما بدون شک می توان با رعایت مقوله های بهداشتی و عمل به توصیه های پزشکی از این بیماری عبور کرد.

 

 بسیاری از مردم برای حفظ سلامتی و دوری از ابتلا به بیماری کرونا در قرنطینه خانگی هستند، از سویی دیگر شاید طبیعت فرصتی پیدا کند تا از تخریب برخی افراد و سودجویان برای ادامه حیات و بقای خود در امان باشد.

 

اهمیت حفظ طبیعت نه تنها از نگاه فعالان محیط زیستی مهم است، بلکه برای  بسیاری از انسان ها به دلیل ضرورت وجود آن برای حفظ سلامتی نسل بشر و آیندگان مهم تلقی می شود.

 

در همین خصوص  سردار شهید جواد هرمز پور از اهیمت حفظ طبیعت در پیام خود یاد کرده است:

 

"به طبیعت قشنگ روستایمان، به پرندگان و به شاخه های خشک و تر شده درختان بگوئید شاید زمانی برای شما ظالمی بودم، مرا ببخشید"

 

 

گفتنی است سردار شهید جواد هرمز پور فرمانده تیپ فاطمه زهرا(س) در تاریخ 1362 به شهادت رسید.

 

انتهای پیام/

 

 

 

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.