گروه: اخبار استان خبر: 155846 / تاریخ انتشار : 1399/1/12 ساعت : 09:31
رئیس سازمان صمت استان کهگیلویه و بویراحمد خبر داد:

پلمپ 44 واحد صنفی متخلف در 48 ساعت گذشته

رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمد گفت: ۴۴ واحد صنفی متخلف در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی و در جهت مقابله با ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویراحمد طی ۴۸ ساعت گذشته پلمب شدند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، سالار حسین پور افزود: ۴۴ واحد صنفی متخلف در راستای طرح فاصله گذاری اجتماعی درمرکز استان وسایر شهرستانها شناسایی و پلمب شدند. 

 
وی بیان کرد:  براساس دستورالعمل‌های اجرایی ستاد ملی مقابله با کرونا وتصمیمات استانی  طرح فاصله گذاری اجتماعی واحدهای غیر ضرور، همچنان تا اطلاع ثانوی تعطیل می باشند.
 
رئیس سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان کهگیلویه و بویراحمدافزود:  این طرح همچنان در راستای جلوگیری از انتشار ویروس کرونا و انجام مسولیت های اجتماعی در سطح استان انجام خواهد پدیرفت.
 
این مسئول گفت : بر اساس این طرح تعداد ۲۵۶ فقره بازرسی توسط بازرسان این سازمان و در قالب ۲۴ گشت‌ مشترک با حضور دستگاه های همکار در استان و دیگر شهرستان ها انجام و واحدهای متخلف شناسایی و پلمب شدند.
 
وی تصریح کرد: طرح فاصله گذاری اجتماعی با توجه به اینکه با سلامت مردم در ارتباط است باید با جدیت توسط کسبه و اصناف اجرا شود.
 
حسین پور ادامه داد: در همین راستا تعداد ۳۳ فقره فرم گزارس بازرسی توسط بازرسان این سازمان تشکیل و جهت صدور رای نهایی به تعزیرات حکومتی استان ارسال شد.
 
 انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.