گروه: اخبار استان خبر: 155822 / تاریخ انتشار : 1399/1/11 ساعت : 13:47
کارخانه دار کهگیلویه و بویراحمدی مطرح کرد:

آماده کمک به پرستاران و پزشکان آمریکایی هستم /کیسه زباله های تولید کارخانه ام را ارسال می کنم

مدیر کارخانه تولید کیسه زباله در کهگیلویه و بویراحمدبا بیان اینکه دیدن استفاده پرستاران و پزشکان امریکایی از کیسه زباله برای محافظت از ویروس کرونا درد آور است گفت: حاظر است کیسه زباله های تولیدی کارخانه خود را برای پرستاران آمریکایی ارسال کند .

کرامت انصاری در گفتگو با خبرنگار   صبح زاگرس  در یاسوج با تبریک اعیاد شعبانیه و اظهار تاسف از شیوع جهانی ویروس کرونا گفت : کرونا در جهان پوشالی بودن برخی از کشورها را هویدا کرد .


وی ابراز داشت:  با دیدن تصاویر تاسف بار استفاده  پزشکان و پرستاران آمریکایی از کیسه زباله به عنوان روپوش در مبارزه با ویروس منحوس کرونا به این نتیجه رسیدم که کمبودها باعث شده است تا این ناجیان انسان ها از این کیسه ها برای محافظت خود در مقابل این ویروس استفاده کنند.

---
---
---

انصاری تاکید کرد : دولتمردان امریکایی هر روز در یک نقطه از جهان بدنبال جنگ افروزی و یا تحریم کشور ها هستند اما در کشور خود از کمبود ها رنج می برند .

وی ابراز داشت : ما مسلمان هستیم و برایمان فرق نمی کند چه کسی به کمک نیاز داشته باشد ، خواه برادر مسلمانمان باشد یا ملت مظلوم آمریکا ، بنابرین حاضر هستم از کیسه زباله های تولید کارخانه خود و برادرم به پرستاران آمریکایی کمک کنم تا انشاالله شر این ویروس از سر مردم امریکا نیز رها شود.

---
---
 
انتهای پیام /
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.