گروه: اخبار استان خبر: 155807 / تاریخ انتشار : 1399/1/11 ساعت : 09:38

فعالیت جهادگران سلامت در روزهای بارانی+فیلم

جهادگران سلامت در پلیس راه یاسوج شیراز روزهای سرد بارانی را نیز تحمل می کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با توجه به شیوع ویروس کرونا در سطح استان و کشور فعالیت جهادگران سلامت بسیار پررنگ تر از سال های گذشته است، موکبی که در ایام اربعین حسینی در نجف زائران حسینی را حمایت می کردند امروز با تهیه و تولید مواد لازم مبارزه با این ویروس یاری گر مردم استان شده اند.

این روزها برخی ها به دنبال تهیه و توزیع ماسک و دستکش در میان مردم هستند و برخی ها با حضور در ورودی های شهرها به پلیس و نیروهای نظامی کمک می کنند که از ورود خودروهای غیر بومی به شهرها جلوگیری کنند.

برومند زاده معاون اجرایی سپاه فتح استان در گفت و گو با  صبح زاگرس، گفت: نیروهای بسیج و سپاه در پلیس راه یاسوج شیراز مستقر هستند که در دو شیفت 12 ساعته فعالیت می کنند، و در هر شیفت 20 نفر حضور دارند.

 وی افزود: در این مکان علاوه بر کنترل و غربالگری که توسط بسیج و سپاه انجام می شود، کلیه خودروهای با پلاک های غیر بومی بررسی می شوند اگر ساکن استان باشند تردد شان مجاز است در غیر این صورت برگشت داده می شوند.

معاون اجرایی سپاه فتح استان بیان کرد:  خواهش ما از همه مردم این است که به توصیه های مسئولان زیربط توجه کنند و مسافرت نروند تا اینکه بتوانیم زنجیره ی این ویروس را قطع کنیم.

 

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.