گروه: اخبار استان خبر: 155773 / تاریخ انتشار : 1399/1/10 ساعت : 19:11
جهاد ادامه دارد؛

مجاهدت زوج بویراحمدی در مبارزه با کرونا ویروس

زوج بویراحمدی این روزها در پشت جبهه های مبارزه با کرونا ویروس در حال مبارزه هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، ویروس کرونا همان جنگ بیولوژیکی  است که دشمنان جهان آن را در جنگ جدید به راه انداخته اند، اما شاید این ویروس یک نماد از اتحاد و همدلی بیشتر از جنس دفاع مقدس سال ۵۷ را دوباره در دل ایرانیان زنده کرد.

جهادی که نشان داد که تفکر جهاد همچنان باقی است و در دل جوانان و مردمان این سرزمین هنوز هم موج میزند ‌، زن وشوهر بویراحمدی از بدو شروع این بیماری و با لبیک گویی به فرمن ولی خود و همپای دیگر مجاهدان پا به پای آنها در سنگری دیگر در حال جهاد هستند.
 
خانواده عبدی زاده که این کار  را یک اجر خدایی و یک فرهنگ جهادی برای جامعه میدانند با دوخت ماسک موجی دیگر از جهاد را رقم زده اند.
این زوج مجاهد دنا نشین می گویند: از بدو کمک خواستن مردم با همکاری سپاه و بسیج و همچنین قرارگاه شهید سلیمانی با دوخت ماسک های مخصوص و تحویل آن به مسولان مربوطه سعی کرده اند که در این میدان گام نهند.
 
عبدی زاده این کار را یک جهاد دانست و افزود: ثواب این کار برای ما از هرچیز دیگری با ارزش تر است و امید واریم این فرهنگ امروز به دیگر خانه های همشهریان راه یابد و هرکدام یک رزمنده باشند.
لازم به ذکر است خانم عبدی زاده که خودش یک خیاط بوده همراه با همسر خود مبادرت به دوخت ماسک های مخصوص کرده و با تحویل آن به نهادی مربوطه در این اقدام خیر قدم نهاده اند.
 
تصاویر را در ادامه مشاهده می کنید.
 
 
 
 
 
---
 
 
 
انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.