گروه: اخبار استان خبر: 155763 / تاریخ انتشار : 1399/1/10 ساعت : 13:02

یادداشت/پاسداران؛ لبیک گویان همیشگی به فرمان مقتدای زمان

پاسداران انقلاب همواره به فرمان«حی علی خیرالعمل» و به ندای:«هل من ناصر» علیِ زمان خویش لبیک گویند زیرا درمسیر عشق تنها عمل است که ایمان را گواهی می دهد و تنها لبیک به همین آیات است که عاشورایی دیگر رقم می خورد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛فعال فرهنگی بهمئی در یادداشتی با تبریک اعیاد اول شعبانیه به تبیین جایگاه پاسداران و پاسداری پرداخت.

متن یادداشت صدیقه ثارالهی به شرح ذیل است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَأَعِدّوا لَهُم مَا استَطَعتُم مِن قُوَّةٍ ....«هرآنچه میتوانید ازنیروفراهم کنیدتابه وسیله آن دشمنان خداوخودتان برسانید». (سوره مبارکه الأنفال آیه ۶۰)

مطلبم را با آیه ی درج شده در آرم سپاه شروع کرده ام زیرا پس ازسالهای سال که از عمر سپاه و انقلاب می گذرد، هنوز کمترکسی به معنا ومفهوم آن توجه کرده است.سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهادی است که باعمر انقلاب برابری می کند و پاسداران باتوجه به آیه فوق تقویت درجهت پاسداری از دین خدا وآمادگی همه جانبه دربرابر انواع تهدیدات استنباط شده را سرلوحه خود قرار داده اند.

 

ای پاسداران! این روزها در اعیاد اول شعبانیه و میلاد سید الشهدا(ع) قرار داریم،روزتان یادآور پرچم فتحی است که با پیراهن خونین امام حسین(ع) درکربلا برافراشته شده است و امروز به شما رسید تا همیشه اولین داوطلب برای فرشته شدن و پرواز به آسمانها باشید. پاسدار یعنی آنکه در ناگهانی از حادثه از مرزهای کشورم شلمچه، ایلام،کردستان ،ماووت و مریوان تا ارتفاعات جاسوسان،اشنویه، دمشق ولبنان و عراق ،  سیل، زلزله،جنگ نرم مجازی واین روزها مبارزه با کرونا ویروس و  جنگ بیولوژیکی همواره  به فرمان«حی علی خیرالعمل» و به ندای:«هل من ناصر» علیِ زمان خویش لبیک گویند زیرا درمسیر عشق تنها عمل است که ایمان را گواهی می دهد و تنها لبیک به همین آیات است که عاشورایی دیگر رقم می خورد.

 

گفتن از شما گفتن از خدا، عروج و پرواز عشاق است.آن هنگام که درآغوش خطر برای خفتن چشمان امن فرزندان ایران زمین و همه شیعیان جهان اسلام تن به آتش می دهید. شهادت معبری است که ازمسیر راه شما آغاز می شود،باشما همراه است وبه شما می رسد.

 

بیهوده نیست رنگ سبز لباستان آن هنگام که روحی رشید را چون شما دربرمی گیرد زیراکه این لباس خاری در چشم دشمنان نظام و عزت برای دوستان انقلاب اسلامی است.

 

رشادت برازنده شهادت است و رساندن پرچم قیام حسین ابن علی (ع)به انقلاب مهدی صاحب عصر و الزمان«عج»رسالتی است که شایستگی شما بردوشتان نهاده است.

 

درموسم میلاد فرزند علی چه زیباست طلوع سپیده نامتان ؛مبارک باد روز پاسدار، روز مردانی که غیرتی حسینی را ازکربلای خمینی تا قله های دماوند واین روزها در جنگ باکرونا ویروس به دوش می کشند.

 

این روز و اعیاد شعبانیه را به پدر عزیزم آزاده وجانباز هشت سال دفاع مقدس و همه پاسداران  عزیز چه آنها که در ایران اند وچه آنهایی که درخارج ازاین مرزها در خطر برای آرامش فرزندان ایران، تبریک عرض می کنم.

 

یادداشت از:فرزندی از نسل مردان بی ادعا، مردان تپه های الله اکبر ومردانی از جنس آسمان- صدیقه ثارالهی

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.