گروه: اخبار استان خبر: 155761 / تاریخ انتشار : 1399/1/10 ساعت : 11:36
مدیر کل مدیریت بحران استانداری عنوان کرد؛

مردم به اخطاریه ها توجه کنند/ بارش های سیل آسا و بحران کرونا در کهگیلویه و بویراحمد

مدیر کل مدیریت بحران استانداری از اخرین بررسی های وضعیت بارش های سنگین باران در کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و از مردم استان خواست تا به اطلاعیه ها و خطر های پیش رو توجه کنند.

 وحید محمدی تبار در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس از پیش بینی بارش های ۱۰۰ میلی متری باران در شمالغرب کهگیلویه و بویراحمد خبر داد و گفت : بارش باران تا پیش از ظهر فردا در  استان ادامه دارد و تا کنون در شمالغرب استان بالغ بر ۷۰ میلی متر و در جنوب غربی بیش از ۲۵ میلی متر بارش باران ثبت شده است .


وی آب گرفتگی منازل در استان را به صورت نقطه ای عنوان کرد و ابراز داشت : تردد در برخی از راه های عشایری  استان با مشکل مواجه است .

مدیریت بحران استانداری کهگیلویه و بویراحمد در ادامه افزود : با توجه به بارش های سنگین باران در حوزه کشاورزی به طور قطع باغات و اراضی استان اسیب دیده اند و با جمع آوری داده ها میزان خسارات اعلام می شود.

محمدی تبار آسیب ها را نگران کننده ندانست و گفت : باتوجه به شیوع ویروس کرونا و این بارشها مردم توجه ویژه ای به سلامت خود و خانواده هایشان داشته باشند و به پویش در خانه می مانیم بپیوندد تا سلامتی انها به خطر نیفتد.

او مردم را مهمترین گزینه در قطع شیوع ویروس کرونا ارزیابی کرد و تاکید کرد : این ویروس در سراسر دنیا شیوع پیدا کرده است  و فقیر و غنی نمی شناسد و اماده است تا سلامت انسان ها را به خطر بیندازد.

 

انتهای پیام /

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.