گروه: اخبار استان خبر: 155757 / تاریخ انتشار : 1399/1/10 ساعت : 10:17
شهردار یاسوج خبر داد ؛

آخرین وضعیت بارندگی و آب گرفتگی معابر شهر یاسوج

شهردار شهر یاسوج در خصوص آخرین وضعیت معابر این شهر  با توجه به بارش های شبانه روز گذشته اظهار داشت: هیچ گونه آب گرفتگی و مشکلی در سطح شهر یاسوج گزارش نشده است .


نستهن مقدم در گفتگو با خبرنگار صبح زاگرس از پایداری تردد در سطح معابر شهر یاسوج خبر داد و ابراز داشت : با توجه به پیش بینی هواشناسی و آماده باش صد درصدی تیم های خدماتی و ستاد حوادث شهرداری تا کنون مشکل خاصی در بارندگی روز گذشته تا به امروز نداشته ایم .

وی عنوان کرد :در برخی از معابر باتوجه به حجم کانالهای آب و بارش های خوب در شبانه روز گذشته ، سرریز هایی وجود دارد که تیم های خدماتی نیز در این خصوص مدیریت می کنند تا مشکلی برای شهروندان ایجاد نشود .

شهردار شهر یاسوج حادترین مشکل شهر در بارشها را محله بختیاری ها عنوان کرد و گفت : با جدول گذاری برخی خیابان های این محله شهروندان این مناطق از معضل آب های سطحی رهایی پیدا کردند .

مقدم در ادامه خاطر نشان کرد : به دلیل ترمیم شبکه اب و فاضلاب اکبر اباد و حفاری های انجام شده شهروندان با مشکلاتی گریبانگیر بودند که با ترمیم و مخلوط ریزی امروز صبح این مشکل برطرف شد.
 

وی با اشاره به اینکه تاکنون هیچ گونه تماسی در خصوص آب گرفتگی معابر ، منازل شهروندان و چاهک های اسانسور نداشته ایم گفت : تیم های خدماتی ، ستاد حوادث شهرداری و آتش نشانی در آمادگی کامل قرار دارند و اگر مشکلی پیش بیاید شهرداری  این آمادگی  را دارد تا در سریع ترین زمان ممکن خدمات رسانی لازم را انجام دهد.

انتهای پیام / 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.