گروه: اخبار استان خبر: 155723 / تاریخ انتشار : 1399/1/9 ساعت : 14:13

ورودی و خروجی های شهرهای کهگیلویه مسدود شد+ تصاویر

در شهرستان کهگیلویه تقریبا همه ورودی ها و خروجی های منتهی به شهرها مسدود شد و اجازه تردد به هیچ وسیله نقلیه ای داده نمی شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با شیوع ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویر احمد همه دستگاه ها و نهادهای مختلف، گروه های جهادی و مردمی و خودجوش دست به کار شده تا با کمک هم با این ویروس مقابله کنند.

 
با فرارسیدن سال نو و افزایش ترددها در تمام کشور اعلام شده که مردم در خانه هایشان مانده و به توصیه های بهداشتی توجه کنند و از هرگونه سفر و بیرون رفتن غیر ضروری از منازل خود خوداری کنند.
 
 
اما برخی از مردم به توصیه های کادرهای درمانی و بهداشتی هیچ توجهی نکرده و در روزهای ابتدایی سال نو نزدیک به 3 میلیون ایراین اقدام به مسافرت کردند که خود می تواند خطرناک و با توجه به مشخص نبودن علائم این بیماری تا مدت دو هفته مسافرین می توانند بیماری را به سایر نقاط کشور انتقال دهند.
 
 
برای همین اقدامات کنترلی بیش از پیش تشدید شد و تقریبا تمام شهرها قرنطینه شدند. در شهرستان کهگیلویه نیز شرایط همین گونه است و تقریبا همه شهرها ورودی ها و خروجی های منتهی به شهرها را بسته و اجازه تردد تقریبا به هیچ وسیله نقلیه ای داده نمی شود.
 
 
این اقدامات بی شک در جهت فراهم کردن سلامتی شهروندان صورت می گیرد و با توجه به گردشگر پذیری نقاط مختلف شهرستان و نزدیک شدن به موج دوم سفرهای نوروزی در تعطیلات نوروز خود می تواند موجب شیوع بیشتر این بیماری شود.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.