گروه: اخبار استان خبر: 155720 / تاریخ انتشار : 1399/1/9 ساعت : 14:18

جهاد ادامه دارد/جان فشانی مدافعان سلامت در شهرستان کهگیلویه + فیلم و تصاویر

کادر درمانی بیمارستان دهدشت شبانه روز در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و پرستاری از بیماران هستند تا آن ها نیزهر چه زود تر به آغوش خانواده خود برگردند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با شیوع بیماری کرونا گروه های خودجوش و مردمی و گروه های جهادی و حتی نهادها و سازمان های اداری پای کار مبارزه با این بیماری آمده و همه با هم به یاری کادرهای درمانی شتافته تا بتوانند ازشدت این بیماری بکاهند.

 
این گروه ها با فعالیت های گندزدایی، تهیه و تولید ماسک و لوازم پزشکی و توزیع بین مردم و سایر فعالیت ها در این زمینه به کادرهای درمانی کمک میکنند.
 
اما کادر درمانی بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت نیز مانند همکاران خود در سراسر کشور شبانه روز در حال خدمت رسانی به بیماران هستند و برخی از آن ها برای حضوردر بیمارستان در این شرایط کرونا مرخصی های خود را نیز لغو می کردند.
 
 
کادر درمانی بیمارستان دهدشت در بخش کرونا شبانه روز در خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا و پرستاری از بیماران هستند تا آن ها نیزهر چه زود تر به آغوش خانواده خود برگردند.
 
 
اما مهمترین نکته ای که همه آن ها از مردم انتظار دارند این است که در این روز ها در خانه های خود بمانند و به توصیه های بهداشتی عمل کنند و از حضور درتجمعات خودداری کنند.
 
 
یکی از پرستاران بیمارستان دهدشت درگفت و گو با صبح زاگرس گفت: پرستاران این بخش نه فقط در این ایام بلکه در همه روزها در تلاش اند تا بیماران هر چه زود تر به شرایط بهبودی برسند و از بیماری رهایی یابند و با این حال بسیاری از آن ها مشکلات مالی نیز دارند اما این باعث نشده تا لحظه ای از فکر خدمت کردن به مردم غافل شوند و گواه آن نیز همین روزهای کرونایی است.
 
 
یکی دیگر از پرستاران بخش کرونا دهدشت گفت: پرستاران این بخش روزانه به مدت 12 ساعت لباس ها و کیت های مخصوص را میپوشند و در هر لحظه با خطر مواجه هستند اما این باعث نشده تا پرستاران از کار دست بکشند و شبانه روز برای مقابله با کرونا حاضر اند.
 
 
وی گفت: مردم نیز می توانند ما را در مبارزه با کرونا یاری کنند و بزرگترین کمکی که آن ها می توانند داشته باشند این است که در خانه بمانند و مسافرت نکنند و توصیه های بهداشتی را رعایت کنند تا هر چه زودتر این بیماری ریشه کن شود.
 
 
در ادامه فیلم و تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.