گروه: اخبار استان خبر: 155693 / تاریخ انتشار : 1399/1/8 ساعت : 20:25
فرمانده سپاه فتح تاکید کرد:

سپاه فتح و بسیج با اتکا به تفکر جهادی پیش قراول جهش تولید می شود

فرمانده سپاه فتح با اشاره به اینکه با اتکا به تفکر جهادی و خدمت به مردم  سپاه و بسیج در صحنه های متعدد انقلاب حضور داشته و دارد، افزود: در حوزه اقتصاد و تولید این بسیجیان هستند که در کنار واحدهای تولیدی پیش قراول تحقق شعار سال می شوند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرتیپ دوم پاسدار حمید خرمدل در گفتگو با صبح زاگرس به مناسبت روز پاسدار  با تبریک سال جهش تولید ، تبریک روز پاسدار و روز جانباز گفت :بسیج و سپاه فتح  در تاسی به فرمان رهبر معظم انقلاب در نخستین سخنان سال ۱۳۹۹، اهتمام خود را به کار خواهد بست تا گام‌های موثری در تحقق شعار سال، «جهش تولید» برداشته شود.


 وی با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همواره با الگوگیری از سومین امام شیعیان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) توانسته دشمنان را در راه رسیدن به اهداف شوم خود ناکام بگذارد گفت : افتخار ما این است که  سپاه همزاد انقلاب و نهادی برخاسته از مردم است.

فرمانده سپاه فتح در ادامه با اشاره به اینکه  امام حسین ( ع )  وقف در مردم بوده و الگویی برای پاسداران و بسیجیان است گفت : تشکیل سپاه پاسداران  به فرمان امام  خمینی (ره)  نعمتی بی بدیل برای انقلاب بوده و نقش ان در انقلاب تابناک است .

خرمدل با اشاره به اینکه با اتکا به تفکر جهادی و خدمت به مردم ، سپاه و بسیج در صحنه های متعدد انقلاب حضور داشته و دارد، افزود: در حوزه اقتصاد و تولید این بسیجیان هستند که در کنار واحدهای تولیدی ظرفیت های خود را در راستای پیشرفت انقلاب و استان در اختیار تولیدکنندگان قرار می دهند.

او گفت :سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در هر بحران و موقعیتی در کنار مردم است و در بحران شیوع ویروس منحوس کرونا پا به پای حوزه بهداشت و درمان گام برداشته است.

خرمدل ابراز داشت : سپاه  محصور در حوزه  دفاعی صرف نبوده و هرجایی انقلاب و  مردم نیاز داشته باشند به کمک می آید.

فرمانده ارشد نظامی استان در ادامه تاکید کرد : سپاه با توجه به توانمندی و ویژگی‌های خاص خود می‌تواند در تحقق شعار سال پیشگام و پیش قراول باشد .

فرمانده سپاه فتح گفت : کشور با بحرانی جهانی به نام کرونا دست و پنجه نرم می کند و کشور ما با جلوه ای بی بدیل به دفاع از سلامت مردم می پردازد .

وی گفت کمبودها در کشورهایی که خود را متمدن می دانند در این حوزه نمایان بوده اما جمهوری اسلامی ایرانی با الگو برداری از دفاع مقدس تا کنون در این حوزه خوش درخشیده است .

خرمدل اذعان داشت :  قدر دان ایثار پزشکان و پرستاران هستیم و در کنار انهاو همه گروه ها و صنف ها به این ایثار می پردازند .

عضو شورای تامین استان با اشاره به اینکه  سپاه و بسیج در کنار مسئولان وزارت بهداشت و درمان یکی از بهترین یاوران دولت در خدمت رسانی به مردم در مبارزه با ویروس کرونا هستند گفت :  همه گروه ها ، دانش آ موزان ، طلاب ، بسیجیان ، دولت مردان ، زنان و..... با اتحاد مثال زدنی برای سلامت مردم تلاش می کنند .

وی در پایان گفت :  فضای مجازی سپاه فتح ، بسیج سازندگی ، تیپ ۴۸ فتح و پایگاه های مقاومت،  شبانه روز برای سلامت مردم در ضد عفونی سازی ، تولید ماسک ، و مواد ضد عفونی تلاش می کنند .

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.