گروه: اخبار استان خبر: 155691 / تاریخ انتشار : 1399/1/8 ساعت : 18:11
معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مطرح کرد:

توزیع 8 هزار ماسک در داروخانه های شهر یاسوج+اسامی داروخانه ها

معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی کهگیلویه و بویراحمد گفت: تعداد ۸ هزار ماسک تولیدی قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح استان برای توزیع به داروخانه های شهر یاسوج تحویل داده شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛  معاون غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی گفت:  تعداد ۸ هزار ماسک تولیدی قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد به داروخانه های شهر یاسوج تحویل داده شد.

قائدی عنوان کرد: سعی ما در انتخاب داروخانه ها این بود که عدالت را رعایت کنیم و بتوانیم منطقه های مختلف شهر را پوشش دهیم تا شهروندان عزیز با سختی مضاعفی برای دسترسی به داروخانه ها روبرو نشوند.

اسامی داروخانه ها

-شهر یاسوج  سردار جنگل شمالی : داروخانه محمدرضا نیکبخت 

-شهر یاسوج  جنب پل هوایی: داروخانه جعفر نیکبخت

-شهر یاسوج منطقه سرآبتاوه : داروخانه نگین تاجی 

-شهر یاسوج منطقه ترمینال بلوار باهنر : داروخانه دکتر مردی

-شهر یاسوج منطقه مهریان: داروخانه دکتر صادقی

-شهر یاسوج منطقه شرف آباد: داروخانه دکتر حمیدزاده

-شهر یاسوج بلوار قرنی: داروخانه دکتر روهینا

-شهر یاسوج منطقه اکبر آباد: داروخانه دکتر حسینی 

قائدی با اشاره به اینکه این ماسک ها تحت نظارت معاونت غذا و دارو دانشگاه علوم پزشکی یاسوج مراحل تولید و استریل را طی می کنند، افزود: این ماسک ها از پارچه های اسپان باند سه لایه و یک لایه ضخیم نانو با قابلیت شست وشو در کارگاه های قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح استان تولید می شوند و سپس برای استریل به واحد CSR بیمارستان امام سجاد(ع)یاسوج تحویل و پس از استریلیزاسیون نهایی برای توزیع در داروخانه ها آماده می شوند.

 

قائدی  بیان کرد: قیمت مصرفی برای خریداران از داروخانه های توزیع، مبلغ ۳ هزارتومان است و داروخانه های که در فروش تخلف می کنند به جد با آن ها برخورد خواهد شد.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.