گروه: اخبار استان خبر: 155668 / تاریخ انتشار : 1399/1/8 ساعت : 13:17

اطلاعیه مدیریت بحران در روزهای کرونایی/ آسمان کهگیلویه و بویراحمد بارانی می شود/ افزایش سرعت انتقال ویروس کرونا در هفته پیش رو

مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد در پی ورود سامانه بارشی به استان از اوایل هفته آتی اطلاعیه‌ای صادر کرد و اذعان داشت : بارش برف و باران و کاهش دما سرعت انتقال ویروس مرگبار کرونا را افزایش خواهد داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس مدیریت بحران کهگیلویه و بویراحمد در پی ورود سامانه بارشی به استان اطلاعیه‌ای صادر کرد.

در این اطلاعیه آمده؛ بنا به هشدارهای سازمان مدیریت بحران کشور و اطلاعیه‌های اداره کل هواشناسی استان کهگیلویه و بویراحمد اوایل هفته آتی سامانه پربارشی وارد استان خواهد شد و همه نقاط استان را بشدت تحت تاثیر قرار خواهد داد.

اوج فعالیت این سیستم بارشی از اواخر روز شنبه  ۹ فرودین ۱۳۹۸ تا بامداد روز دوشنبه ۱۱ فرودین ۱۳۹۸ خواهد بود.

حجم این بارش‌ها در اغلب نقاط استان حدود ۴۰ تا ۸۰ میلی‌متر  پیش‌بینی شده است.

رعد برق شدید ، وزش تند باد و تگرگ ، آبگرفتگی منازل و معابر ، سیلابی شدن رودخانه ها و مسیل‌ها، کاهش محسوس دما و ... از پیامدهای این سیستم بارشی است.

لذا مردم شریف استان ، کشاورزان ، عشایر ، دامداران و ...توصیه‌ها و هشدارها را جدی گرفته - و بخصوص در این ایام که بیماری مرگبار کرونا در کمین سلامتی شان است -  از هرگونه آمد و شد ، به جد پرهیز کنند و تمهیدات لازم را در نظر داشته باشند.

با عنایت به ضرورت دوچندان تمکین به مصوبات ستاد استانی مدیریت، پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا و منع عبور و مرور استدعا داریم مردم عزیز استان بیشتر توجه داشته و از سلامت خویش با " ماندن در خانه " مراقبت کنند؛ چون بارش برف و باران و کاهش دما قطعا سرعت انتقال این ویروس مرگبار کرونا را افزایش خواهد داد.

دستگاه‌های اجرایی خدمات‌رسان ، شهرداران و فرمانداران محترم سراسر استان ضمن اولویت دادن به مصوبات ستاد استانی مدیریت، پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا،  آمادگی لازم را جهت مواجه و کنترل خسارات احتمالی این سامانه بارشی داشته باشند

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.