گروه: اخبار استان خبر: 155653 / تاریخ انتشار : 1399/1/8 ساعت : 11:04

دستگیری سارقین کابل های برق در دهدشت+تصاویر

صبح امروز یک نفر اقدام به قطع کابل های یک خیابان در شهر دهدشت کرده که باعث قطعی برق منطقه شده و مشکلات زیادی را بوجود آورده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با افزایش التهاب ها و تمرکز جامعه بر روی مسئله بیماری کرونا بسیاری از اتفاقات و وقایع به حاشیه رفته و تمرکز مسئولین بیشتر بر روی مسئله کرونا و مسائل حول آن است.

 

با وجود اینکه مردم شهرستان کهگیلویه همانند بسیاری از هم وطنان دیگر در گروه‌های مختلف جهادی و مردمی به یاری همشهریان خود شتافته و برای مقابله با شیوع بیماری کرونا اقدامات مختلفی را انجام دادند اما در این بین هستند افراد سودجو و فرصت طلبی که از شرایط بوجود آمده سوء استفاده کرده و اقدامات ناشایست و ناخوش آیندی را انجام میدهند. 
 
 
 
 
طبق شنیده ها صبح امروز شخصی اقدام به قطع کابل های یک خیابان در شهر دهدشت کرده که باعث قطعی برق منطقه شده و مشکلات زیادی را بوجود آورده است. این شخص که سابقه اینگونه اقدامات را نیز داشته توسط پلیس آگاهی دهدشت دستگیر شد.
 
 
ماجرا به همین یک مورد ختم نشده و موارد مشابه دیگری در شهر دهدشت و در منطقه کوی آزادگان مشاهده شده است که سارقین توسط نیروی انتظامی دستگیر شدند.
 
 
 
در این روزها که نیروهای مسلح همگام کادرهای درمانی برای مبارزه با ویروس کرونا فعالیت میکنند، این گونه اقدامات روی خوبی نداشته و موجب تحلیل و فرسایش توان این نیروهای خدوم می شود و امیدواریم در این روزها شاهد این گونه اقدامات نباشیم.
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.