گروه: اخبار استان خبر: 155648 / تاریخ انتشار : 1399/1/8 ساعت : 00:51
در راستای مصوبه شورای سلامت صورت خواهد گرفت:

تدابیر سختگیرانه برای ورود و خروج به شهرستان لنده/از دورهمی در کوچه ها پرهیز کنید

فرماندار لنده گفت: با توجه به مصوبه ستاد مقابله با کرونا، ورود و خروج به شهرستان با تمهیدات سختگیرانه تری همراه خواهد بود که بر همین اساس محدودیت ورود و خروج به این شهرستان به طور جدی تشدید خواهند شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ، سید خدادوست موسوی با اشاره به همکاری خوب برخی شهروندان و صنوف در شهرستان لنده گفت: باتوجه به تدابیر اتخاذ شده و اجرای پروتکل های بهداشتی و همکاری خوبی برخی شهروندان و صنوف و اقدامات پیشگیرانه تا امروز شهرستان لنده هیچ مورد مثبت کرونایی نداشته است.

 

وی  با اشاره به اقدامات پیشگیرانه و مقابله با بیماری کرونا در این شهرستان گفت: با توجه به مصوبه ستاد مقابله با کرونا، ورود و خروج به شهرستان با تمهیدات سختگیرانه تری همراه خواهد بود که بر همین اساس محدودیت ورود و خروج به این شهرستان به طور جدی تشدید شده و به کمک نیروهای نظامی،انتظامی و بسیج، ایست بازرسی جهت تشدید کنترل ترددی مستقر و ممنوعیت تردد خودرو اعمال می شود.

 

فرماندار شهرستان لنده خاطر نشان کرد: اگر چه ورودی مناطق گردشگری شهرستان مسدود شد ولی درصدی از مردم هشدارها و تذکرات اعلامی از سوی شورای سلامت شهرستان را جدی نمی گیرند و برخی شهروندان هنوز اقدام به حضور در مناطق گردشگری می کنند.

 

وی  یادآور شد؛ در ایست بازرسی ورودی شهرستان از ورود شهروندان مقیم سایر مناطق به لنده خودداری بعمل می آید ولذا انتظار داریم مردم خود همکاری کنند تا مجبور به بازگشت شهروندی از ورودی شهرستان نشویم.

 

موسوی در ادامه گفت؛ شهروندان بومی خود لنده با توجه محدودیت های که دیگر مناطق نیز دارند از شهر خارج نشوند و لنده ای های مقیم سایر مناطق تا اطلاع ثانوی به این منطقه سفر نکنند.

 

فرماندار لنده گفت: از مسافران عزیز تقاضا داریم از سفر اکیدا خودداری نموده و در وضعیت فعلی شهرستان لنده را به عنوان مقصد خود انتخاب نکنند و از همشهریان عزیز نیز درخواست داریم به هیچ عنوان در محورهای مواصلاتی شهرستان خصوصا محور لنده به کهگیلویه تردد بی مورد و غیر ضروری نداشته باشند و از همکاری و تعامل همه مردم شریف با مجموعه بهداشتی درمانی و مسئولین شهرستان قدردانی می کنیم.

 

وی در پایان اظهار داشت مردم فهیم و عزیز نیز در سطح شهر،کوچه،معابر و خیابانها از ایجاد تجمع و دورهمی پرهیز کنند و در خانه بمانند تا زنجیره انتقال ویروس کرونا قطع گردد.

انتهای پیام/

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.