گروه: اخبار استان خبر: 155630 / تاریخ انتشار : 1399/1/15 ساعت : 13:11

فرسودگی جداول شهر یاسوج معضلی بی پایان +تصاویر

فرسودگی جداول شهر یاسوج مرکز کهگیلویه و بویراحمد معضلی بی پایان در این شهر است که با بارش باران در این شهر خودنمایی و مردم را گلایه مند کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛ شیوع ویروس کرونا باعث شده تا امسال نوروز خبری از مسافران نوروزی نباشد و همین امر فرصت خوبی شده است تا مسئولین شهری با بررسی وضعیت برخی خیابان های اصلی شهر یاسوج  اقدام به ترمیم و مرمت جداول و پیاده رو های آن کنند.

یکی از خیابان های شهر یاسوج که نداشتن زیر ساخت مناسب شهری نمای زشتی را به پایتخت طبیعت بخشیده است بلوار شهید مطهری این شهر بوده که به جرات می توان گفت مهمترین و استراتژیک ترین بلوار اصلی شهر یاسوج است.

البته بخشی از جداول و پیاده رو های این بلوار به کلی ترمیم و مرمت شده اند اما همانگونه که در تصاویر قابل مشاهده است در این بلوار به دلیل عدم بازسازی به موقع جداول شهری شاهد فرسایش 80 درصدی جداول از طرف انتقال خون به سمت فلکه جهاد هستیم که این امر باعث به وجود امدن نمایی زشت و زننده برای کسانی می شود که از این بلوار عبور می کنند.

نفوذ آب به لایه های آسفالت ، سرریز شدن جداول درون خیابان بعد از بارش باران و سیلابی شدن مسیر از آثار تخریب و عدم ترمیم این جداول است.

 

با وجود اینکه در چند سال گذشته شهرداری یاسوج سعی خود را در بازسازی جداول و پیادروهای مرکز شهر انجام داده است اما عدم تکمیل برخی از این پروژه ها گلایه مندی شهروندان را بدنبال داشته است.

 برای دیدن ادامه تصاویر به زیر مراجعه نمایید؛

 

 

 
 
-

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.