گروه: اخبار استان خبر: 155629 / تاریخ انتشار : 1399/1/9 ساعت : 13:09
هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی در گفتگو با صبح زاگرس:

با در خانه ماندن به مدافعان سلامت کمک کنیم/به نشانه ی مهرورزی و عشق زنده ماندن در خانه می مانیم

فردین یزدانی گفت: به عنوان خوشه چینی از مزرعه بی انتهای خدایی هنر، از همتباران و ایلبانان، ایل زنان و شیرمردان دیار ایل احساس و دلیران خطه ایران زمین عاجزانه خواهش دارم در خانه بمانیم تا از این بلای ناگهانی نجات پیدا کنیم.

فردین یزدانی هنرمند کهگیلویه و بویراحمدی در گفتگو با پایگاه خبری تحلیلی صبح زاگرس گفت :هنری بالاتر از خود گذشتگی نخواهد بود که فقیر و غنی از تفریح و سرگرمی خویش   به خاطر  حفظ سلامتی وجان همنوع و هموطن خود بگذرد.


وی افزود:این روزها به نشانه ی مهرورزی، به عشق زنده ماندن، به حلاوت لبخند همسایه، به زیبایی احساس زمزمه در کنار هم بودن،بخاطر یادآوری خاطره های شیرین در خانه مانده ایم و با رعایت نکات آموزشی و بهداشتی و توجه به پویش ما در خانه می مانیم در شکست قطعی این ویروس، مدافعان سلامت را یاری کنیم.


یزدانی گفت: اگر چه بر اساس ضرب المثل ایرانی " بسیار سفر باید تا پخته شود خامی " اما این روزها یادمان باشد در خانه بمانیم تا حالمان خوش شود و چه چیزی خوش تر از اینکه در کنار کانون خانواده باشیم، فرزندت را به مهر بپرورانی ولذت زندگی را به کام خویش و خویشاوند، همکار و همراه،حلق و خلق خود صد چندان کنی.


وی در ادامه افزود: به عنوان  خوشه چینی از مزرعه بی انتهای خدایی هنر، از همتباران و ایلبانان، ایل زنان و شیرمردان دیار ایل احساس و دلیران خطه ایران زمین عاجزانه خواهش دارم در خانه بمانیم تا از این بلای ناگهانی نجات پیدا کنیم.


 این هنرمند هم استانی گفت:دلم برای نان سنگگ، برای آش سبزی سر کوچه، برای دست بوسی پدر و مادرم،برای نشستن در کنار  دوستانم و برای ماشین نان خشکی و  دیدار راننده سرویس مدرسه فرزندم تنگ شده است.

 

یزدانی در پایان گفت: هوشیار باشیم با سفر کردن و بیرون رفتن از خانه، جان خود،خانواده و دیگران را به خطر نیندازیم و ما کرونا را شکست میدهیم.
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.