گروه: اخبار استان خبر: 155610 / تاریخ انتشار : 1399/1/7 ساعت : 16:01
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

روایت مدیرعامل شرکت پخش فروارده های نفتی استان از شبی که شایعات بنزینی داغ شد

مدیرعامل شرکت پخش فراورده های نفتی کهگیلویه و بویراحمد به تشریح اتفاقات شب گذشته در خصوص شایعات بسته شدن پمپ بنزین ها پرداخت.

مدیر عامل شرکت پخش فرآوردهای نفتی کهگیلویه و بویراحمد در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص شایعه تعطیلی پمپ بنزین های استان گفت: این شایعه در سطح کشور بود که روابط عمومی شرکت هم در تهران این قضیه را شنیده و آن را تکذیب کرد.

 

لطف الله مسعودی بیان کرد: در استان کهگیلویه و بویراحمد هم  فقط مرکز استان کمی شلوغ شد و در دیگر شهرستان های استان هیچ گونه خبری نبود.

 

وی افزود: بلافاصله پس از اینکه ما متوجه این موضوع شدیم ابتدا نخواستیم در فضای مجازی جواب بدهیم اما وقتی دیدم صفوف جایگاه ها شلوغ شده است، چند نفر از همکاران را سراغ جایگاه ها فرستادیم که به مردم اعلام کنند این موضوع یک شایعه است و صف ها را رها کنند و به منازل خود بروند.

 

مسعودی ادامه داد: وقتی صحبت های انجام شده با مردم نتیجه ای نداشت، بلافاصله در همان ساعت 2 بامداد  همه همکاران و تمام شرکت های حمل و نقل نفتی را فراخوان کردیم و با هم به انبار رفتیم با توجه به اینکه در ان لحظه امکان خرید فرآورده مهیا نبود، ما به صورت اعتباری کل جایگاه های شهر یاسوج  را شارژ کردیم و قطعا اگر این کار صورت نمی گرفت باعث تعطیلی جایگاه های سوخت می شد.

 

وی افزود: با توجه به سوختی که ما برای جایگاه های سوخت ارسال کردیم از تعطیلی آنها جلوگیری به عمل آمد و حدود ساعت پنج الی شش صبح وضعیت به حالت عادی برگشت.

 

 انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.