گروه: اخبار استان خبر: 155608 / تاریخ انتشار : 1399/1/7 ساعت : 12:04
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

آخرین وضعیت کرونا در شهرستان باشت/سرپرست شبکه بهداشت:کمبود ماسک فیلتر دار و لباس برای کادر درمان داریم

رضا احمدی سرپرست شبکه بهداشت شهرستان باشت به تشریح آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در این شهرستان پرداخت.

سرپرست شبکه بهداشت باشت در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در مورد آخرین وضعیت مبتلایان به کرونا در شهرستان گفت: تاکنون 58 نمونه برای تشخیص کرونا انجام شده است که از این تعداد 2 مورد مثبا اعلام شده است.

 

رضا احمدی بیان کرد: یکی از دو نفری که نتیجه تست کرونای آنها مثبت اعلام شد، خانمی بود که فوت کرد و نفر دیگر که نیز خانم است هم اکنون در قرنطینه خانگی است و وضعیت عمومی وی رو به بهبودی است.

 

سرپرست شبکه بهداشت در ادامه گفت: در حال حاضر مورد خاصی در سطح شهرستان باشت نداریم و تا امروز هفتم فروردین ماه مورد مثبت ابتلا به ویروس کرونا نداشته ایم، همچنین در نظر داریم از اعضای خانواده افرادی که نمونه آنها در گذشته مثبت بوده است نمونه برداری جدید انجام دهیم.

 

وی در ادامه گفت: نتیجه تمام آزمایشاتی که در سطح شهرستان باشت برای کرونا از شهروندان گرفته شده است برای ما ارسال شده است که جز همان دو نفر قبلی فرد جدیدی نداشته ایم.

 

احمدی افزود:برای کادر درمان الان نیاز به ماسک فیلتردار داریم که تعدادی خریداری کرده ایم اما هنوز به دستمان نرسیده است که متاسفانه این مسئله می تواند برای کادر درمان خطر ایجاد کند، همچنین قرار بود که یک سری لباس برای اعضای کادر درمان برسد که هنوز موفق به این کار نشده ایم  که این خودش یک زنگ خطر برای این عزیزان محسوب می شود.

 

 وی در پایان بیان کرد: برای شهروندان علاوره بر رایگان بودن تست کرونای آنها، آزمایش رادیولوژی نیز رایگان گرفته خواهد شد و شهروندان می توانند با در دست داشتن دفترچه خود و مراجعه به بیمارستان باشت این آزمایشات را به رایگان انجام دهند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.