گروه: اخبار استان خبر: 155569 / تاریخ انتشار : 1399/1/6 ساعت : 15:31
در بازدید فرماندار و اعضای شورای سلامت لنده صروت گرفت:

تشدید بازرسی ها و تعطیلی صنوف غیرضروردر لنده+تصاویر

امروز و در ادامه اجرای طرح تشدید بازرسی ها و تعطیلی صنوف غیرضرور فرماندار و اعضای شورای سلامت شهرستان لنده با حضور در بازار روند اجرای طرح تعطیلی بازار و تشدید بازرسی ها را مورد ارزیابی قرار دادند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فرماندار شهرستان لنده به همراه برخی اعضای ستاد مبارزه با کرونا و شورای سلامت این شهرستان به طور سر زده از بازار لنده بازدید کردند.


با توجه به حساسیت های موجود در خصوص بیماری کونا و ضرورت پیشگیری از فراگیری این بیماری این بازدیدها می تواند نقش مهمی در کاهش میزان مردم در سطح بازار داشته باشد.

 

فرماندار شهرستان لنده در این بازدید ها به جد خواستار اقدامات فوری و رفتارهای پیشگیرانه از سوی کارکنان صنوف مختلف به ویژه نانواها شد و در این بازدید از حوزه بهداشت و سلامت خواست تا بازدید ها در این ایام به صورت مسمتر از نانوایی ها ادامه داشته باشد.

 

وی در ادامه تاکیدکرد: به جز صنوفی که مجوز ارائه خدمات دهی به مردم را دارند سایر صنوف در این شهرستان تا اطلاع ثانونی به طور قطع تعطیل خواهند بود .

 

موسوی تاکیدکرد: انتظار داریم شهروندان به هیچ وجه ممکن به صورت تجمعی در فروشگاه ها و یا صفوف نانوایی حضور پیدا نکنند و حداقل فاصله دو متر را پس از حضور در این فروشگاه ها و نانوایی ها رعایت کنند.

 

فرماندار شهرستان لنده در ادامه گفت: از عموم شهروندان لنده ای تقاضا مندیم به هیچ وجه ممکن از منازل خود خارج نشوند به جر موارد اضطرای آن هم یک نفر تنها با رعایت پروتکل های بهداشتی که بعد از برگشت به منزل نیز حتما توصیه های بهداشتی را رعایت کند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.