گروه: اخبار استان خبر: 155564 / تاریخ انتشار : 1399/1/6 ساعت : 17:28
این راه ادامه دارد

فداکاری پاسدار باشتی که در راه دفاع از سلامت مردم جانش به خطر افتاد/حسین احمدی در بیمارستان بستری شد+تصاویر

شب گذشته پاسدار حسین احمدی، حین ضدعفونی کردن معابر عمومی شهر باشت بر اثر سانحه ای دچار مصدومیت شدید میشود و در بیمارستان شهید رجایی گچساران بستری می شود.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سبزپوشان سپاه پاسداران این روزها و با شیوع ویروس کرونا، در خط مقدم جبهه مقابله با این بیماری قرار دارند و کسانی که تا دیروز در خط مقدم نبرد با داعش و گروه های تکفیری بودند امروز در قامت مدافعان سلامت به دفاع از مردمان این سرزمین می پردازند.

با شکل گیری گروه تروریستی داعش و فعالیت‌های آنها در کشور سوریه، احتمال ورود نیرو‌های این گروه به ایران نیز بسیار زیاد بود، از طرفی کشور سوریه به تنهایی توانایی مقابله و از بین بردن داعش را نداشت، به همین دلیل جوانان بسیجی و مبارز ایرانی برای مبارزه به کشور سوریه اعزام و بسیاری از آنان در جنگ با نیروی داعش شهد شهادت نوشیدند.

 

ویروس کرونا از ووهان چین آغاز شد و به تدریج در سرتاسر جهان پراکنده شد؛ این اعتقاد از سوی برخی از افراد مطرح است که اگر این ویروس در کشور چین مانده و برای از بین بردن آن تلاش می‌شد، حالا اکثر کشور‌های جهان درگیر آن نبودند.

 

در روز‌هایی که جوانان کشور برای از بین بردن نیرو‌های داعش به سوریه می‌رفتند، بعضی از افراد که آگاهی کافی نسبت به خطرات این گروه برای کشور نداشتند نسبت به این موضوع متعرض شدند در صورتی که اگر در آن روز‌ها نیز برای از بین رفتن داعش در سوریه تلاش نمی‌شد، مانند ویروس کرونا به سرتاسر جهان از جمله ایران پراکنده می‌شدند.

 

هر جا و هر نقطه‌ای از این جهان صدای مظلومی بلند باشد نیروهای سپاه آماده کمک‌رسانی هستند و ثابت قدم هم بودند چه روزی که مدافع حرم بودند و چه روزی که سیل بود و چه الان که ویروس کرونا جهان را تحت تاثیر قرار داده و مسئله مدافعان سلامت پیش آمده، آن‌ها همیشه پشتیبان جبهه بودند.

 

پس از شیوع این ویروس در کشور باز هم سبزپوشان سپاه پاسداران همانند همیشه در صف اول کمک رسانی به مردم بودند و در قالب گروه های جهادی بسیاری که در شهرها و روستاهای مختلف کشور تشکیل شد اقدام به ضدعفونی و گندزدایی از معابر و خیابان های شهرها و روستاها کردند.
 

در همین راستا شب گذشته پاسدار حسین احمدی، حین ضدعفونی کردن معابر عمومی شهر باشت بر اثر سانحه ای دچار مصدومیت شدید میشود و در بخش آی سی یو بیمارستان شهید رجایی گچساران بستری می شود.

---
---
--- 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.