گروه: اخبار استان خبر: 155563 / تاریخ انتشار : 1399/1/7 ساعت : 09:31
در بازدید امام جمعه لنده از کارگاه دوخت ماسک صورت گرفت:

قدردانی از همدلی و همزبانی گروه های جهادی/گروه های جهادی چشم و امید مردم لنده هستند+تصاویر

امام جمعه شهرستان لنده با حضور در کارگاه تولید ماسک توسط گروه های مختلف جهادی گفت: امروز همه گروه های جهادی براساس احساس دین

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در بازدید از کارگاه تولید ماسک در شهرک فجر لنده با اشاره به فعالیت های خیلی خوب گروه های مختلف جهادی در شهرستان لنده گفت: مردم ما ثابت کردند از دل تهدیدات فرصت های مثال زدنی خلق کنند و امروز نیز جوانان این مرز وبوم در عمل این را به تصویر کشانیدند.

 

وی افزود: در روزهای که کشور ما و تمام جهان درگیر بیماری کرونا هستند شاهد ان هستیم که گروه های مختلف جهادی و مردمی در کنار مسئولین هم قسم شدند تا هرچه سریعتر بساط این بیماری را جمع کنند.

 

امام جمعه شهرستان لنده گفت: امروز نیز در سایه همدلی و همزبانی هرچه بهتر مردم به خصوص گروه های جهادی در محلات مختلف از روزهای قبل تا کنون به صورت شبانه روزی در حال کار و تلاش هستند تا خدمات ارزنده و ارزشمندی به هموطنان ارائه کنند.

 

محمودی اصل تاکیدکرد: تولید بیش از بیست هزار ماسک توسط گروه های مختلف جهادی در این شرایط یک حرکت ارزشمندی است که انشالله به صورت عادلانه در تمام مناطق شهر و روستاها توزیع خواهند شد.

 

وی در ادامه گفت: حمایت های خوب مسئولان و حضور آنان در جمع گروه های جهادی امیدوارکننده است و امیدواریم همه با هم بتوانیم در مسیر تعالی و پیشرفت روز افزون کشور به خصوص در شکست بیماری کرونا همه با هم متحدتر شویم تا از بیماری را برای همیشه سرنگون کنیم.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.