گروه: اخبار استان خبر: 155545 / تاریخ انتشار : 1399/1/6 ساعت : 11:19

اهدای بیش از هزار ماسک به بیمارستان امام سجاد یاسوج توسط قرارگاه شهید سلیمانی

رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج گفت: ورود سپاه فتح به بحث تولید ماسک التهاب و نگرانی استان را تا حد زیادی برطرف کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس سرهنگ ناصر صالحی مسئول قرارگاه جهادی شهید حاج قاسم سلیمانی سپاه فتح استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور در بیمارستان امام سجاد (ع) بیش از  هزار ماسک به این بیمارستان اهدا و از زحمات و همکاری های ریاست بیمارستان امام سجاد تقدیر و تشکر کرد.
 


سرهنگ صالحی ضمن تبریک عید نوروز گفت: حرکت جهادی شما در به عهده گرفتن بحث استریلیزاسیون ماسک های تولیدی بار سنگینی از دوش ما برداشت و اگر همکاری و توان ظرفیتی شما نبود، شاید نمی توانستیم روزانه همین بخش اندکی که تامین می کنیم و از نیاز استان است را روانه داروخانه ها کنیم.
 


رئیس بیمارستان امام سجاد (ع) یاسوج عنوان کرد: آسایش و آرامش امروز ما مدیون خدمات و جان فشانی های شما و همکارانتان در سپاه پاسداران است و الان ورود شما به بحث تولید ماسک التهاب و نگرانی استان را تا حد زیادی برطرف کرده است.

گردآفرین نیکبخت با اشاره به کمبود ماسک در کل کشور افزود: در این شرایطی که خود بیمارستان ها و مراکز درمانی با هزاران مشقت و سختی ماسک و لوازم بهداشتی مورد نیاز خود را تامین می کنند، ورود شما برای تأمین نیازهای مردم ستودنی و قابل تقدیر است.

وی تصریح کرد: برای من و همه ی همکارانم در بیمارستان امام سجاد باعث خوشحالی و افتخار است که توانستیم در این راه کمکی کنیم و تا پایان کار با تمام توانمان به همکاری با شما ادامه خواهیم داد.

 
 
 
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.