گروه: اخبار استان خبر: 155539 / تاریخ انتشار : 1399/1/14 ساعت : 09:18

چنگ انداختن زباله های ساختمانی بر گلوی یک منطقه گردشگری در یاسوج+تصاویر

مشکل ریختن زباله های ساختمانی در برخی از مناطق اطراف شهر یاسوج یک درد مشترک برای ساکنین برخی از مناطق این شهر است و این بار جاده کمربندی پارک ساحلی با این پدیده شوم رو به رو شده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد به دلیل قرار گرفتن در میان رشته کوه های دنا  دارای شرایط آب و هوایی مطبوعی بوده که همه ساله تعداد زیادی از هم وطنان از نقاط  مختلف ایران را به  سوی خود می کشاند.

همین امر باعث شده در دو دهه اخیر در حوزه گردشگری توجه ویژه ای به ساخت پارک های ساحلی رود بشار در مرکز استان کهگیلویه وبویراحمد شود، با این وجود همان گونه که در تصاویر قابل مشاهده است فقر فرهنگی و عدم آگاه سازی شهروندان نسبت به مناطق گردشگری شهر ، ریختن زباله در کنار رودخانه بشار بخصوص جاده کمربندی پارک ساحلی و جنب پارک ولایت به صورت مشهود مشاهده می شود.

در حالی که مسولان شهری برای زیبا سازی شهر  بخصوص در حوزه پارک های کنار رودخانه بشار در چند سال اخیر هزینه های زیادی را انجام داده اند، ریختن زباله های ساختمانی در کناره این پارک ها باعث می شود  چهره زشتی از شهر در ذهن مخاطب به وجود بیایید.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.