گروه: اخبار استان خبر: 155538 / تاریخ انتشار : 1399/1/5 ساعت : 21:30
در کنفراس ویدیویی با معاون رئیس جمهور مطرح شد:

تقدیر از اقدامات و عملکرد استاندار و اعضای ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در کهگیلویه و بویراحمد+تصاویر

امیری معاون پارلمانی رئیس جمهور در کنفراس ویدیویی از اقدامات و عملکرد خوب استاندار و مجموعه اعضای ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در استان کهگیلویه وبویراحمد تقدیر کرد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس معاون پارلمانی رئیس جمهور در ارتباط ویدیو کنفرانس با استاندار کهگیلویه و بویر احمد و اعضای ستاد استانی مدیریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا در جریان آخرین اقدامات  استان در مقابله با این ویروس قرار گرفت.
 
 

معاون رییس جمهور با تقدیر از اقدامات و عملکرد استاندار و اعضای ستاد پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا، کهگیلویه و بویراحمد را از استانهای موفق با کمترین ابتلا به این ویروس خواند و بر پیشگیری و مراقبت بیش از پیش تاکید کرد.

 

امیری در این نشست ویدئویی با بیان اینکه این مهمان ناخوانده  زحمت‌ها و خسارات زیادی برای نقاط مختلف کشور به وجود آورد گفت: باید تلاش کرد با پیشگیری و مقابله همگانی جلوی شیوع آن را گرفت و زنجیره انتقال این ویروس را قطع کرد.

 

معاون پارلمانی رئیس جمهور ادامه داد:تاکید رئیس جمهور این است که در این شرایط حساس  استانداران، فرمانداران و‌ روسای دانشگاه‌های علوم پزشکی با همراهی و مشارکت مردم کام بزرگی در ریشه کن کردن این ویروس خطرناک بردارند.


وی از آمادگی کامل دولت برای حمایت و پشتیبانی و کمک به استان خبر داد و گفت: نیازمندیها و مطالبات استان برای مقابله با این ویروس در نشست هیات دولت مطرح و تصمیم گیری خواهد شد.
 

معین استان کهگیلویه و بویراحمد در ستاد ملی مدیریت پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا تلاش مسئولان استان با تکیه بر توان داخلی و استفاده از همه ظرفیت ها را ستود و خاطر نشان کرد: در خانه ماندن و پرهیز از مسافرت‌های غیر ضرور درون شهری و برون شهری مهمترین راهکار مقابله و ریشه کن کردن این ویروس است.
 

استاندار کهگیلویه و‌بویر احمد نیز در ادامه با اشاره به اقدامات این استان در مقابله با ویروس کرونا، گفت:  کهگیلویه و بویراحمد با انجام ۹۲ درصد غربالگری در سطح استان از طریق سامانه ۴۰۳۰،سامانه سلامت و مراکز ۱۶ ساعته رتبه نخست کشور را از آن خود کرد.

 

حسین کلانتری با بیان اینکه همه بیمارستان ها و مراکز بهداشتی استان به طور کامل در حالت آماده باش قرار دارند گفت: از ابتدای اجرای این طرح تا کنون تاکنون کل مراجعات به بیمارستان‌ها ۷۸۲۶نفر بوده که با این وجود این تعداد روند کاهشی نسبت به روز‌های گذشته داشته است.
 

استاندار از نصب و راه اندازی  دستگاه سی تی اسکن تا هفته آینده در استان خبر داد و گفت: از همه امکانات و تجهیزات موجود برای ریشه کن کردن این ویروس و حفظ سلامتی مردم و شهروندان استفاده می کنیم.
 

 کلانتری کنترل بیش از پیش  ترددها و افزایش غربالگری، رعایت توصیه های بهداشتی، کاهش ارتباطات اجتماعی توجه به پروتکل های بهداشتی و توجه به پویش «در خانه بمانید» را خواستار شد.


گفتنی است؛ اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری طی ابلاغیه‌ای حسینعلی امیری را به عنوان معین استان کهگیلویه و بویراحمد در ستاد ملی مقابله با ویروس کرونا تعیین کرد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.