گروه: اخبار استان خبر: 155506 / تاریخ انتشار : 1399/1/11 ساعت : 10:00

کاندیدهای بویراحمد و دنا به مقابله با ویروس کرونا رفتند+تصاویر

عده‌ای از جوانان در حرکتی آتش به اختیار و با حمایت فعالان سیاسی و اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با راه اندازی کارگاه تولید ماسک وحدت، به جنگ کرونا رفتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عده‌ای از جوانان در حرکتی آتش به اختیار با حمایت یکی از فعالان سیاسی و اجتماعی کهگیلویه و بویراحمد با راه اندازی کارگاه تولید ماسک به جنگ کرونا رفتند.

 

این روزهای سخت کرونایی بیشتر از هر زمانی شهروندان بخصوص افراد کم بضاعت نیاز به یاری و کمک ما دارند از همین رو جوانان انقلابی در حرکت های آتش به اختیار اقدام به کارگاه های تولید ماسک همچنین توضع مواد غذای خشک بین خانواده های کم بضاعت کردند تا در این روزهای همه با همه به مقابله با این ویروس خطرناک رفته باشیم.

 

 یکی از این جوانان انقلابی و از حامیان مهدی روشنفکر کاندیدای پیروز یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در حرکتی آتش به اختیار منزل خود را به کارگاه تولید ماسک تبدیل کرده و از اعضای خانواده خود از جمله همسر، مادر، خواهر و همسر بردار به عنوان خیاط در این کارگاه استفاده کردند. تا در یک حرکت انسان دوستانه به یاری هم وطنان نیاز مند خود در شرایط کرونایی بشتابد.

 

 

بنا به گفته این جوانان انقلابی هزینه مورد نیاز برای تامین مواد اولیه تولید ماسک از جمله پارچه از سوی یکی از فعالان اجتماعی و سیاسی استان تامین می‌شود و در مرحله اول ۱۵ هزار ماسک تولید و در مناطق آسیب پذیر استان با هدف جلوگیری از شیوع کرونا ویروس به صورت رایگان توزیع می‌شود و بدون شک این فعالیت تا شکست این بیماری ادامه دارد.

 تصاویر تکمیلی در زیر آمده است؛


 
 
 
 
 
نادر منتظریان کاندیدای یازدهمین انتخابات مجلس شورای اسلامی نیز  با حضور در بین جوانان انقلابی و جهادگران سلامت استان به توزیع ارزاق مواد غذای خشک بین خانوادهای کم برخوردار پرداخت.
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.