گروه: اخبار استان خبر: 155444 / تاریخ انتشار : 1399/1/5 ساعت : 09:43

بایرن مونیخ کابوس بارسلونا می شود! (عکس)

بایرن مونیخ کابوس بارسلونا می شود! (عکس)

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس "ورزش سه"، تمدید قرارداد با مارک آندره تراشتگن، سنگربان باکیفیت و آلمانی بارسلونا تبدیل به یکی از مشکلات این باشگاه در ماه های اخیر شده است.   نشریه اسپورت، امروز مدعی شد شرایط در این رابطه در باشگاه بارسلونا مساعد نیست و هنوز توافق قطعی بین طرفین برقرار نشده است.

 

 

چندی قبل همین نشریه اذعان داشت مارک آندره تراشتگن از شرایط خود در نوکمپ راضی نیست و احساس می کند به اندازه ای که در تیم و نتایج بارسا موثر است، مورد ستایش قرار نمی گیرد. اما اسپورت امروز خبر داد پای بایرن مونیخ در میان بوده و باشگاه پرافتخار آلمانی می خواهد برای جذب تراشتگن اقدام کند.

 

مانوئل نویر به زودی 34 ساله خواهد شد و اگرچه بایرن مونیخ چندی قبل الکساندر نوبل را به عنوان جانشین او در درازمدت جذب کرد، اما علاقمند به توافق با مارک آندره تراشتگن و خرید یکی از بهترین دروازه بان های فوتبال جهان برای سال های آتی است.

 

بارسلونا دستمزد سالانه 6.5 میلیون یورو را به مارک آندره تراشتگن پیشنهاد داد، اما هنوز توافقی حاصل نشده و روز به روز احتمال جدایی این دروازه بان افزایش می یابد. تراشتگن تا تابستان سال 2022 با بارسلونا قرارداد دارد، اما اگر توافق صورت نگیرد بارسا سال بعد چاره ای جز فروش او نخواهد داشت.

 

مارک آندره تراشتگن 27 ساله بعد از شش فصل حضور در بارسلونا به یکی از ارکان مهم رختکن این تیم تبدیل شد و در صورت پذیرش دستمزد 6.5 میلیون یورویی، تبدیل به یکی از گرانقیمت ترین بازیکنان باشگاه خواهد شد. با شیوع ویروس کرونا، شرایط اقتصادی بارسلونا دشوار شده و پرداخت ارقامی سنگین تر برای آنها سخت خواهد بود، اما بلوگرانا امیدوار است مارک آندره تراشتگن با پذیرش این قرارداد، تا سال 2027 در نوکمپ باقی بماند. اگرچه روند مذاکرات به خاطر اتفاقات اخیر کند شده، اما بارسا می خواهد تراشتگن را حفظ کند.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.