گروه: اخبار استان خبر: 155432 / تاریخ انتشار : 1399/1/4 ساعت : 16:57

دستگیری سارقان منزل با ۲۲ فقره سرقت در گچساران

فرمانده انتظامی شهرستان گچساران از دستگیری ۲سارق منزل با اعتراف ۲۲ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ؛سرهنگ "سید محمد موسوی "،فرمانده انتظامی گچساران در تشریخ این خبر گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت منزل منازل و ساختمان های در حال ساخت در سطح شهرستان گچساران موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران کلانتری ۱۱ این فرماندهی قرار گرفت.

 
وی افزود:مأموران ضمن هماهنگی با مرجع قضائی و با انجام اقدامات اطلاعاتی و گشت زنی هدفمند در سطح حوزه استحفاظی ۲ نفر سارق را شناسایی و دستگیر کردند.
 
این مقام انتظامی گفت: متهمان در بازجویی های اولیه به ۲۲ فقره سرقت منزل و ساختمان های در حال ساخت در گچساران اعتراف کردند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان گچساران با اشاره به این که متهمان به مرجع قضایی معرفی  و روانه زندان شدند،خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز ضمن توجه به هشدارهای انتظامی در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک موضوع را از طریق پل ارتباطی ۱۱۰اطلاع دهند.
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
مرد نگهبان
1399/1/5 - 00:40
سارقین که روح نیستند بتونن از دیوار رد بشن، هر منزل یا محل کاری یک تعداد محدود معبر برای ورود داره که شامل در، بالکن، پاسیو، نورگیر و پنجره ها هستش و اگر قفل ضد دیلم که تمام روشهای ورود سارقین از درو بدون هیچ اما و اگری غیر ممکن میکنه و حفاظ ضد دیلم که قابل تخریب از جای جوش و فاصله انداختن با جک نیست را در منزل و محل کار نصب کنند، دیگه سارقین حتی اگر تا پشت درو پنجره ها هم برسند، امکان ورود نخواهند داشت
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.