گروه: اخبار استان خبر: 155400 / تاریخ انتشار : 1399/1/4 ساعت : 13:10
در گفت وگو با صبح زاگرس مطرح شد

رفع موانع تولید در سال جهش تولید یکی از ضروریات اساسی کشور است

امام جمعه شهرستان لنده گفت: باعنایت به اینکه برابر فرموده معظم له، اولویت اول مملکت، بحث اقتصادی است لذا توجه همگان را به این مهم جهت دهی فرموده اند تا تمام ظرفیت های کشور دراین مسیر و برای حل مشکلات عدیده مردم، بکار گرفته شود.

حجت الاسلام سید هدایت محمودی اصل در گفت وگو با خبرنگار پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، با تبریک سال نو و با اشاره به نامگذاری سال جدید از سوی مقام معظم رهبری گفت:مطابق سنوات قبل، هرساله نامگذاری هایی در همین خصوص از سوی ولی امرمسلمین جهان،صورت می گیرد که کاملا کارشناسی شده و بر اساس وضعیت و نیاز وشرایط کشور انجام می شود.

 

وی افزود: باعنایت به اینکه برابر فرموده معظم له، اولویت اول مملکت، بحث اقتصادی است لذا توجه همگان را به این مهم جهت دهی فرموده اند تا تمام ظرفیت های کشور دراین مسیر و برای حل مشکلات عدیده مردم، بکار گرفته شود.

 

امام جمعه شهرستان لنده تصریح کرد: بدیهی است معضلات پیچیده اقتصادی کشور ایران نه تنها ناشی از فقر ذاتی و کمبود منابع نبوده بلکه بخش قابل توجهی از ثروت و منابع متعدد دنیا را در اختیار داشته و دارد، لکن به دلایلی، نتوانسته به توقعات بحق جامعه پاسخ کافی بدهد؛ معطل ماندن برخی ظرفیتها و همچنین نبود مدیریت کارآمد و پویا که بتواند، آسایش بیشتر و زندگی آرامتری را برای شهروندان،رقم بزند از جمل مهمترین مشکلات است.
 

وی تاکیدکرد: طبعا راهبری و تمرکز همه عوامل مربوطه روی این موضوع، ضمن احیای روحیه خودباوری و شعار ما می توانیم در متخصصین و آحاد جامعه، می تواند دوره ای جدید و تحرک زایدالوصفی را در کشور ایجاد کند. همچنان که در سال 98 ،بحث رونق تولید باحمایت نسبی دولت، صورت گرفت لکن به اندازه ای نبود که اثر آن، روی زندگی وسفره مردم، دیده شود و شعار امسال در این جهت تعریف شده تا جهشی محسوس صورت گرفته و برکات آن،عاید مردم شریف شود.

 

محمودی اصل گفت: رفع موانع تولید، ایجادانگیزه بیشتر در دست اندرکاران، به میدان آمدن بخش خصوصی و دولتی، حمایت های بموقع وارائه ی تسهیلات و تشویق کارآفرینان برتر، بازاریابی و زمینه سازی برای صادرات بیشتر، و البته همراهی و حمایت مستمر مردم و خریدکالای داخلی بشرط ارتقاء کیفیت نسبت به قبل و... میتواند در جهت تحقق شعارسال موثر باشد.

 

امام جمعه لنده در ادامه خاطر نشان کرد: انتظار می رود مسئولین مربوطه ،ذره ای از انجام وظیفه در این عرصه دریغ نکرده و بتوانند بار سنگین معیشتی که امروز بر دوش مردم و جوانان،وارد شده را ، کاهش و رضایت مردم را حاصل کنند.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.