گروه: اخبار استان خبر: 155392 / تاریخ انتشار : 1399/1/3 ساعت : 21:39

ستاره جدید بارسلونا از لیگ برتر می آید! (عکس)

آیمریک لاپورته، مدافع جوان منچسترسیتی مورد توجه بارسلونا قرار گرفته است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس "ورزش سه"، برنامه های مفصل بارسلونا برای تقویت ترکیب تنها معظوف به خرید بازیکنان هجومی نبوده و این باشگاه قصد دارد برای خرید یک مدافع مرکزی باکیفیت نیز اقدام کند. نشریه موندو دیپورتیوو امروز در گزارشی مدعی شد آیمریک لاپورته در رادار باشگاه بارسلونا قرار گرفته است.

 

 

یوفا چندی قبل حکم محرومیتی دو ساله برای منچسترسیتی از حضور در لیگ قهرمانان اروپا صادر کرد و بارسلونا قصد دارد از این موضوع استفاده کرده و مقدمات خرید آیمریک لاپورته را در فصل تابستان فراهم کند. البته این مدافع 25 ساله یکی از مهره های مهم پپ گواردیولا در خط دفاعی محسوب می شود و سرمربی اسپانیایی سیتی چندی قبل مدعی شد غیبت او در اوایل فصل به علت مصدومیت ضربه بزرگی به این تیم زده است.

 

البته آیمریک لاپورته در تابستان سال 2014 نیز در آستانه انتقال از بیلبائو به بارسلونا قرار داشت، اما این انتقال رخ نداد و تابستان سا بعد وقتی بارسا دوباره برای خرید این بازیکن اقدام کرد، دیگر قیمت او افزایش یافته یود و در نهایت حضور آیمریک لاپورته در نوکمپ میسر نشد. اگرچه این بازیکن دو سال قبل و با تلاش چیگی بگریستیان و پپ گواردیولا، دو عضو سابق باشگاه بارسلونا در نهایت راهی سیتی شده بود، اما آبی اناری ها امیدوارند مذاکرات با او نتیجه مثبتی داشته و آیمریک لاپورته در فصل تابستان راهی نوکمپ شود.

 

مصدومیت های متوالی ساموئل اومتیتی در سال های اخیر و عدم آمادی او باعث شده نیاز حضور یک مدافع مرکزی باکیفیت در باشگاه بارسلونا به وضوح حس شود و به نظر می رسد آیمریک لاپورته به گزینه اول آنها در تابستان امسال تبدیل شده است.


 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.