گروه: اخبار استان خبر: 155348 / تاریخ انتشار : 1399/1/3 ساعت : 10:17
در راستای پیشگیری از کرونا صورت گرفت:

اقدام ضربتی تعزیرات حکومتی مبنی بر تعطیلی بازار درکهگیلویه و بویراحمد

تعطیلی بازار با هماهنگی دادستانی ، شوارای تامین، معاون اقتصادی استاندار، تعزیرات حکومتی، اتاق اصناف،سازمان صمت،دانشگاه علوم پزشکی،در راستای حفظ سلامت مردم و قطع زنجیره ای ویروس کرونا در حال انجام است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، در راستای مبارزه بی امان با بیماری منحوس کرونا شاهد تلاش دستگاه های مختلف اداری و گروه های جهادی هستیم که امروز نیز این روند با تشدید بازرسی ها از وضعیت بازار شکل گرفته است.

سعید آرمین معاون اجرایی اداره کل تعزیرات در خصوص نحوه تعطیلی بازار گفت: در راستای حفظ سلامتی مردم مبنی بر تعطیلی صنوف ،گشت های مشترک ، بازرسی ها و نظارت بر رعایت مسائل بهداشتی در واحدهای صنفی به صورت مستمر در سراسر استان در حال انجام است.

وی با بیان اینکه با هماهنگی دادستان و معاون اقتصادی استاندار، با توجه به شرایط به وجود آمده  با برنامه ریزی اتاق اصناف و بر اساس پیش بینی ها وضعیت استان ممکن است تا یکی دو هفته آینده با وجود تمام تلاشها شاهد گسترش ویروس کرونا باشیم،پزشکان، متخصصان ، مسئولین سلامت و بهداشت ،تنها کاهش تردد در سطح شهرها و تجمعات موجب قطع ویروس کرونا خواهد بود.

آرمین تاکیدکرد: یکی از راههای کنترل این بحران تعطیلی بازار است و تمامی صنوف به جز(میوه فروشان،خرده فروشان خواربار ، نانوایان، قصابان و مرغ ،داروخانه ها ، )با رعایت پروتکل بهداشتی باز هستند ،در این گشت مشترک ،معاون اقتصادی استاندار،تعزیرات حکومتی،نیروی انتظامی و امنیتی، سازمان صمت ، اتاق اصناف، بهداشت،صنوف مختلف را رصد و ارزیابی می کنند،

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.