گروه: اخبار استان خبر: 155343 / تاریخ انتشار : 1399/1/13 ساعت : 09:00

فعالیت های مساجد کهگیلویه قدم به قدم تا شکست کرونا + فیلم و تصاویر

جوانان مسجدی شهرستان کهگیلویه بیکار ننشته و فعالیت های خود را متوقف نکردند و اقدام به ساخت ماست های محافظ کرده و در بسیاری از اماکن عمومی ضدعفونی معابر را در دستور کار خود داشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس با شیوع  ویروس کرونا در استان کهگیلویه و بویر احمد و افزایش افراد مبتلا به این بیماری در استان جوانان کهگیلویه ای مانند سایر جوانان در کشور به صورت خود جوش اقدام به فعالیت های مختلف برای مقابله با این ویروس کردند.

 

دردین اسلام همیشه مساجد پایه گذار حرکت ها و فعالیت های اساسی در جامعه بوده و همیشه پایه گذاری بسیاری از اقدامات ملی از جمله مقابله با رژیم منحوس پهلوی، 8 سال دفاع مقدس و سایر مشکلاتی که در سال های اخیر در کشور رخ داده است فعالیت های مثمر ثمری داشتند و توانستند از تهدیدات به فرصت استفاده کنند.

 

مساجد کشور مانند سایر اماکن عمومی بسته شدند و فعالیت های فرهنگی مذهبی نیز به علت جلوگیری از تجمع مردم فعلا تعطیل شده اند.

 

با این وجود جوانان مسجدی شهرستان کهگیلویه بیکار ننشته و فعالیت های خود را متوقف نکردند و اقدام به ساخت ماست های محافظ کرده و در بسیاری از اماکن عمومی ضدعفونی معابر را در دستور کار خود داشتند.

 

به غیر از اینگونه فعالیت ها این جوانان مسجدی و بسیجی اقدام به خرید چندین قلم کالای اساسی کرده و آن ها را در بسته های غذایی به خانواده های کم بضاعت و خانواده هایی که به خاطر شیوع ویروس کرونا مجبور به ماندن در خانه هستند تحویل دادند.

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.