گروه: اخبار استان خبر: 155318 / تاریخ انتشار : 1399/1/2 ساعت : 13:05
نماینده ولی فقیه در استان در گفتگو با صبح زاگرس:

فعال شدن ظرفیت های خفته حلال بسیاری از مشکلات است/تحقق شعار سال نیاز به برنامه ریزی دارد+فیلم

حجت الاسلام و المسلمین حسینی گفت: امسال سال جهش تولید است، ما معتقدیم ظرفیت‌های خوبی در کشور داریم که می‌تواند بسیاری از مشکلات از جمله بیکاری را از بین ببرد که احتیاج به برنامه‌ریزی دارد.

نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد در گفتگوی اختصاصی با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس گفت؛ این عید سعید باستانی را به حضور همه شما ملت شریف ایران و مردم با اصالت، غیور و پاک سرشت استان کهگیلویه و بویراحمد تبریک می گویم؛ سال را با یاد و نام خداوند، با توکل بر پروردگار عالم و توسل به انبیا و اولیای الهی آغاز می کنیم.

 

حجت الاسلام و المسلمین سید نصیر حسینی بیان کرد:دست مدد پیشگاه مقدس پیامبر و اهل بیت پیامبر برای غلبه بر همه مشکلاتی که فراروی ماست بلند می کنیم، مخصوصاً در این شرایط سخت و دشوار که در روزهای گذشته داشتیم، هم اکنون داریم و در آینده هم خواهیم داشت.

 

حسینی ادامه داد: پزشکان، پرستاران، شبکه بهداشت و درمان، دانشگاه علوم پزشکی، سپاه پاسداران، نیروهای انتظامی، گروه های جهادی بسیج، همه مسئولین استانی و شهرستانی، شورای تامین، صدا و سیما، رسانه ها و سایر مسئولین برای مبارزه با این ویروس منحوس زحمت کشیدند که از آنها تشکر و قدردانی کنیم.

 

نماینده ولی فقیه در استان بیان کرد: در سالی که گذشت خاطره های تلخ و شیرین زیادی داشتیم، اما در میان همه تلخی ها دست مدد و حمایت خداوند را می دیدیم که چگونه این ملت و نظام را در شرایط سخت از جمله تحریم‌های کمرشکن حمایت کرد همچنین دشمنان به آرزو های خودشان نرسیدند، بلکه در پیشگاه خداوند و ملت بزرگ ایران روسیاه تر شدند.

 

وی گفت: تلخی دیگری که در سال گذشته داشتیم شهادت سردار پر افتخار سپهبد شهید قاسم سلیمانی بود که بسیار بر ما سخت بود، اما در همین سختی عنایت پروردگار و اهل بیت را دیدیم که چه انسجام با شکوهی ایجاد شد و عالم در بهت و حیرت از این همه انسجام، عشق و صمیمیت مردم به شهدا فرو رفت.

 

سید نصیر حسینی افزود: سالی که  که در پیش رو داریم طبق شعاری که مقام معظم رهبری بیان فرموندند سال جهش تولید است، وظیفه همه ما مردم و مسئولین مشخص است که باید در مسیر جهش تولید تلاش و برنامه ریزی کنیم، سال گذشته بحث رونق تولید بود که کارهای بسیار خوبی در این زمینه انجام گرفت اما امسال سال جهش تولید است، ما معتقدیم ظرفیت‌های خوبی در کشور داریم که می‌تواند بسیاری از مشکلات از جمله بیکاری را از بین ببرد که احتیاج به برنامه‌ریزی دارد.وی تاکید کرد: ظرفیت های زیادی داریم که اگر فعال شوند مشکل بیکاری برطرف می شود بسیاری از جوان هایی که امروز بیکار هستند اشتغال پیدا خواهد کرد.

 

فیلم اختصاصی صبح زاگرس از گفتگو با نماینده ولی فقیه در استان در ادامه مشاهده کنید:

 

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.