گروه: اخبار استان خبر: 155317 / تاریخ انتشار : 1399/1/2 ساعت : 12:26
در گفتگو با صبح زاگرس مطرح شد

توضیحات سرپرست شبکه بهداشت باشت در خصوص شایعات داغ کرونایی شهرستان

سرپرست شبکه بهداشت شهرستان باشت به خبرهای منتشر شده در خصوص اعلام وضعیت قرمز در شهرستان و همچنین فوت بیماری کرونایی واکنش نشان داد.

سرپرست شبکه بهداشت باشت در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص آخرین وضعیت آمار کرونا در شهرستان باشت گفت: تنها یک مورد مثبت به کرونا در شهرستان باشت داشتیم ،که چندروز پیش فوت کرد و دفن وی نیز در شرایط کاملا بهداشتی صورت گرفت و با توجه به شرایط حساس و به منظور کنترل دقیق تر، از اعضای خانواده وی که ارتباط بیشتری با هم داشته اند، نمونه گیری شده است.

 

احمدی در ادامه افزود: درحال حاضر به جز یک مورد فوت شده ،هیچ مورد مثبتی در شهرستان وجود ندارد، همچنین  برای کنترل و غربالگری و نظارت دقیق تر دو ایستگاه غربالگری  در ورودی شهرستان  واقع در پل بریم ویک ایستگاه هم به کمک شهرداری در ورودی شهرباشت به صورت شبانه روزی برقرار است  و کار غربالگری  را انجام می دهند.

 

سرپرست شبکه بهداشت باشت در خصوص مسافران و گردشگرانی که به شهرستان باشت سفر می کنند گفت: ما فقط وظیفه غربالگری را از آنها را به عهده داریم و برای جلوگیری این افراد باید شورای تامین  تصمیم گیری کند.

 

احمدی افزود:در ورودی شهرستان باشت نیز برای رعایت حال شهروندان تعدای ماسک و دستکش بهداشتی توزیع شد،و کار غربالگری یا همان تست اولیه نیز توسط نیروهای شبکه بهداشت شهرستان باشت در حال انجام است.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.