گروه: اخبار استان خبر: 155314 / تاریخ انتشار : 1399/1/2 ساعت : 10:51
در راستای مصوبه جلسه شورای سلامت صورت گرفت:

تعطیلی کلیه صنوف غیرضروری لنده تا اطلاع ثانوی + تصاویر

سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان لنده از تعطیلی کلیه صنوف غیرضروری لنده به دلیل شیوع بیماری کرونا تا اطلاع ثانوی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، نورمحمد نعمتی با اشاره به فراگیر شدن بحث بیماری کرونا در سطح استان و اتخاذ تدابیر پیشگیرانه گفت: پیرو مصوبات چهارمین جلسه اضطراری شورای سلامت و با توجه به افزایش تصاعدی آمار مبتلایان به بیماری کرونا در در استان ما و شهرستان های مجاور لنده کلیه صنوف غیرضروری تعطیل شدند.

 

وی افزود: از امروز صبح و همت بازرسان بهداشت محیط این شبکه کلیه صنوف غیرضروری و نیمه ضروری به جز نانوایی ها،  قصابی ها، میوه فروشی ها  تا اطلاع ثانوی پلمپ شدند.

 

مهندس نعمتی تصریح کرد: این اقدام با همکاری اتاق اصناف، اداره اماکن ونیروی انتظامی و فرمانداری صنوف آرایشی وبهداشتی، آرایشگاه های مردانه و زنانه ،پوشاک فروشی ها ،خدمات موبایلی ها، پاساژها، عطاری ها و خرازی ها تعطیل و پلمپ شدند.

 

وی یادآور شد:با همکاری شهرداری و نیروی انتظامی نیز آرامستان شهرستان برای مراسمات ختم، چهلم و سالگرد تعطیل و برای مراسمات تشییع و تدفین بصورت فامیلی با نظارت متولیان و رعایت موازین بهداشتی برگزار می گردد.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.