گروه: اخبار استان خبر: 155305 / تاریخ انتشار : 1399/1/1 ساعت : 20:47
شهردار لنده خبرداد:

تامین اعتبار 330میلیون تومانی برای تکمیل سیل بند شمالی لنده+تصاویر

مختار مشهدی زاده از تامین اعتبار سیصدو سی میلیون تومانی برای تکمیل سیل بند شمالی شهر لنده در هفته آینده خبرداد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروزه بندهای انحرافی و سیل بند ها در ورودی شهرها و گاها نیز در درون شهرها بهترین وسیله برای مهار و هدایت سیلاب ها به بیرون از شهرها هستند که نقش مهمی در کاهش میزان خسارت به شهرها دارند.

 

در پی بارندگی های سال گذشته بخشی از دیوار سیل بند شمالی شهر لنده به دلیل افزایش شدید میزان بارندگی تخریب شده است که حجم میزان تخریبی به دلیل فشار آب های روان در مسیر تخریب قرار گرفته است.

 

مختار مشهدی زاده در گفت و گو با خبرنگار این پایگاه خبری در خصوص آخرین وضعیت سیل بند شمالی لنده گفت: این سیل بند در بارندگی سال گذشته تخریب شد که مبلغ سیصدو سی میلیون تومانی از محل اعتبارات عمرانی شهرداری تامین شده است.

 

وی گفت: پس از انتخاب پیمانکار عملیات اجرایی این پروژه آغاز و تا هفته آینده این پروژه با اجرای عملیات سنگ چینی و ملاتی افتتاح و به بهره برداری خواهد رسید.

 

شهردار لنده تصریح کرد: کارهای خوبی برای استقبال از نوروز امسال صورت گرفته است که رنگ آمیزی بلورها، گلکاری بلورها، زیباسازی ورودی پایک ها و میادین و پاکسازی محیط شهری از جمله اقداماتی است که برای استقبال از نوروز امسال صورت گرفته است.

 

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

 

---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
---
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.