گروه: اخبار استان خبر: 155303 / تاریخ انتشار : 1399/1/12 ساعت : 10:12
امام جمعه باشت عنوان کرد ؛

تصویب قوانین جدید راهگشای تحقق شعار سال است

امام جمعه باشت با بیان اینکه : مقام معظم رهبری،در آغاز سال جدید همچون سال گذشته مسئله تولید را مطرح کردند که این نشان از اهمیت موضوع دارد گفت : طرح و تصویب قوانین در مجلس می تواند راهگشای تحقق جهش تولید باشد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس : حجت السلام  والمسلمین عبودی  در گفتگو با خبرنگار ما با تبریک اعیاد شعبانیه گفت : مقام معظم رهبری،در آغاز سال جدید همچون سال  گذشته مسئله تولید را مطرح کردند که این نشان از اهمیت موضوع دارد، و  بدین معنی است که مسئله تولید مسئله محوری کشور ما است، و یقینا اگر به مسئله تولید توجه کنند  بخشی از بحث بیکاری ما و ازطرفی هم تکیه و توان ما بر توان داخلی خواهد بود و از خیلی از واردات کالاها جلوگیری  می شود.

امام جمعه شهرستان باشت در ادامه افزود: مقام معظم رهبری فرمودند در سال گذشته یعنی سال رونق و تولید، کارهای خوبی بر اساس گزارشات موثق انجام شد،ودر مسئله تولید عملا کار شد و ماهم براساس فرمایش مفام معظم رهبری  تشکر می کنیم از کسانی که  در رونق تولید نقش داشتند هم از مردم هم از مسئولین و هم از فعالان بخش اقتصادی  که سهمی در رونق تولید داشته اند تقدیر و تشکر می کنیم.

 حجت السلام والمسلمین عبودی در ادامه سخنان خود گفت:امسال را مقام معظم رهبری فرمودند سال جهش تولید، یعنی ما باید آنچه را کار کرده ایم ،چند برابر به آن توجه کنیم  ومسئله تولید را بیشتر در دستور کار قرار دهیم،اهمیت بدهیم چون مسئله مهمی هست  واین امر تلاش مسئولین را می طلبد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود گفت:هم مجلس باید به این مسئله توجه کند و قوانینی را مطرح کند که این قوانین،برای جهش تولید موثر باشدو گره گشایی کنند برای بحث تولیدی که مورد نیاز کشور است .و از طرفی هم قوه قضائیه  که می تواند در بحث مبارزه با فساد در جهت جهش تولید وارد عمل شود .

امام جمعه شهرستان باشت بیان کرد:دولت بعنوان قوه مجریه می تواند که اساس کار است ،یعنی مجری همه  قوانین وبرنامه ها است،و در این زمینه نقش بسیار زیادی دارد باید از بخش فعالان اقتصادی حمایت کنند و کسانی که در بخش تولید سرمایه گذاری کرده اند حمایت اساسی انچام دهند.

وی در پایان گفت:از فعالان اقتصادی انتظار داریم که کمک کنند و  در کشور کار سرمایه گذاری را انجام دهند و بدانندکه سرمایه گذاری در این شرایط  در داخل کشور خودش نوعی عبادت است،و یک حسنه بزرگ محسوب می شود،و با این سرمایه گذاری هم رونق در کشورانجام می شود و عده زیادی در کشور مشغول به کار می شوند.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.