گروه: اخبار استان خبر: 155266 / تاریخ انتشار : 1398/12/29 ساعت : 15:17
پس از پیگیری های صبح زاگرس صورت گرفت

مرهم آب و فاضلاب استان بر زخم کهنه یک خیابان در یاسوج

ترکیدگی لوله آب خیابان غزالی 3 کوچه امام حسن (ع) در شهر یاسوج به معضلی تکراری و همیشگی در سالهای اخیر تبدیل شده است که گویا به زودی مرتفع خواهد شد.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ ترکیدگی لوله آب در شهر یاسوج مرکز استان کهگیلویه و بویراحمد یکی از معضلاتی همیگی در این شهر است که باعث هدر رفت آب آشامیدنی همچنین مزاحمت برای شهروندان شده و  این روز ها با توجه به شیوع ویروس کرونا در کشور بهداشت شهروندان را نیز به خطر انداخته است.

ترکیدگی لوله آب خیابان  غزالی 3 کوچه امام حسن (ع) در شهر یاسوج به معضلی تکراری و همیشگی در سالهای اخیر تبدیل شده است که گویا برای چندمین بار اتفاق افتاده است و از چند روز پیش نیز دچار شکستگی شده است.

اما پیش از ظهر امروز مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان به همراه معاون فنی و مهندسی شرکت و مدیر امور آبفای یاسوج از شبکه توزیع منطقه نجف آباد یاسوج بازدید کردند.

فیض اله پاسره در این بازدید با اشاره به اینکه تعدد شکستگی ها و فرسودگی شبکه توزیع از چالش های اصلی پیش روی آبفای استان به خصوص در شهرهای کوهستانی است، اظهار کرد: به دنبال بازدیدهای میدانی از شبکه و تاسیسات آب شهر یاسوج، امروز بازدید از محلات نجف آباد یاسوج در دستور کار قرار گرفت.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان افزود: خیابان غزالی۳ نجف آباد از جمله خیابان هایی است که بیش از دو سال است که خط اصلی آن دچار فرسودگی و شکستگی های متعدد شده و در این بازدید اقدامات لازم برای عملیاتی کردن اصلاح و مرمت خط 450متری این خیابان اتخاذ شد و از عصر امروز عملیات اصلاح توسط آبفای یاسوج صورت خواهد گرفت.

وی با بیان اینکه اجرای این پروژه اعتباری بیش از 6 میلیارد ریال هزینه در بر دارد، عنوان کرد:تلاش خواهد شد با بسیج امکانات و ماشین آلات آبفای یاسوج این پروژه طی دو تا سه روز اجرا و نهایی شود.

پاسره با بیان اینکه کار آب و فاضلاب تعطیل بردار نیست و در هر شرایطی باید خدمات رسانی مطلوب به شهروندان سرلوحه کارکنان آبفای استان است تصریح کرد: در بحران کرونا و نیاز مبرم شهروندان به آب شرب نیز این موضوع حساسیت بیشتری به خود گرفته است.

گفتنی است صبح زاگرس پیش از این در گزارش هایی ( اینجا بخوانید ) به این موضوع پرداخته بود.

 

در زیر فیلم شکستگی لوله آب در خیابان غزالی 3 شهر یاسوج را مشاهده می کنید.

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.