گروه: اخبار استان خبر: 155229 / تاریخ انتشار : 1399/1/7 ساعت : 13:22
بانوی خلبان در گفتگو با صبح زاگرس:

سفر ممنوع؛ عید را در خانه بمانیم/ امن‌ترین جا برای پیشگیری از انتقال کرونا ویروس خانه است

بانوی خلبان ایل بهمئی گفت: سفر ممنوع! عید را در خانه بمانیم که خانه امن‌ترین جا برای پیشگیری از انتقال کرونا ویروس است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، فاطمه بهمئی یکی از بانوانی است که پا به عرصه خلبانی گذاشته است و اولین بانوی خلبان ایل بهمئی است.

فاطمه بهمئی در خصوص شرایط بحرانی این روزهای کشور در گفت و گو با صبح زاگرس، گفت: در خانه میمانم؛ برای من در خانه ماندن فرصتی مناسب و با ارزش است، مدتها بود در کنار خانواده ام نبودم از این فرصت کاملاً استفاده مفیدی خواهم برد.

 

این بانوی موفق ایرانی عنوان کرد: در خانه با اعضای خانواده ام بازی های فکری انجام می دهیم، فیلم می بینم، ورزش می کنم، موسیقی گوش می دهم و کتاب می خوانم تا اوقات در خانه ماندن را سپری کرده باشم از همه مهمتر کنار پدر و مادرم باشم.

 

وی ادامه داد: از مردم  عزیز می خواهم، خود  را قرنطینه خانگی کنند و با کاهش تردد در شهر، از گسترش بیشتر این بیماری همه گیر جلوگیری کنند و تا قطع شدن زنجیره این بیماری در خانه بمانند.

 

بهمئی عنوان کرد: این کار نه تنها برای حفظ سلامتی خودمان بلکه برای حمایت از پزشکان، پرستاران و کادر درمانی که در بیمارستان ها با مرگ دست و پنجه نرم می کنند، یک وظیفه انسانی است.

 

وی گفت: سفر ممنوع! عید را در خانه بمانیم که خانه امن‌ترین جا برای پیشگیری از انتقال کرونا ویروس  است. شما هم تکرار کنید من در خانه میمانم .

 

بهمئی گفت: از طرف خودم از گروه های جهادی که در همه ی استان ها مشغول به ضدعفونی و تمیز کردن سطح شهر هستند،کمال تشکر را دارم؛ ما می توانیم با در خانه ماندن زحمت آنها را هم کم کنیم، بیشتر هوای همدیگر را داشته باشیم...

 

گفتنی است این بانوی خلبان از این رسانه درخواست کرد عکسی از وی منتشر نشود.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.