گروه: اخبار استان خبر: 155228 / تاریخ انتشار : 1399/1/1 ساعت : 13:52
ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در گفتگو با صبح زاگرس:

کاری نکنیم به خاطر یک سهل انگاری عزیزانمان را از دست بدهیم/به خاطر حفظ سلامتی خانواده ام در تهران ماندم

سحر ضیائی گفت: می توانیم بعد از پاک شدن فضا به کارهایی مثل عید دیدنی ها و مسافرت بپردازیم، تلاش کنیم اتفاقی نیفتد که بعدها به خاطر یک سهل انگاری عزیزانمان را از دست ندهیم.

 بانوی ورزشکار کهگیلویه و بویراحمدی در گفت و گو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس ضمن تبریک سال نو در خصوص روزهای کرونایی گفت: با وجود اینکه دوست داشتم ایام نوروز در کنار خانواده ام باشم اما وقتی ویروس کرونا وارد کشور شد و من در تهران بودم ترجیح دادم برای حفظ سلامتی اعضای خانواده ام و خودم در تهران بمانم و وارد استان نشوم.

 

سحر ضیائی بیان کرد:  مردم می توانند با کمک هم قطع کننده زنجیره کرونا باشند، این بیماری فراگیر است و نمی توان گفت قشر خاصی از مردم گرفتار آن می شوند هر کدام از ما می توانیم با ماندن در خانه، قطع کننده زنجیره کرونا باشیم.

 

این بانوی ورزشکار  کهگیلویه و بویراحمدی تصریح کرد: خودم در این مدتی که خانه بودم کارهای خیلی زیادی توانسته ام انجام دهم، درست است که ورزش یکی از مهمترین کارهای زندگی من است و در این شرایط نمی توانم باشگاه بروم و ورزش کنم اما در خانه کارهای زیادی انجام می دهم از جمله اینکه تمرین می کنم و کتاب می خوانم.

 

وی تصریح کرد: دوست داشتم کارهای زیادی را تجربه کنم و وقت نمی شد اما اکنون در خانه کارهایی مانند آشپزی و شیرینی پزی را انجام می دهم.

 

ضیائی با بیان این که در روزهای قرنطینه می توان کارهای جالبی برای رفع بی حوصلگی انجام داد اما اکنون شرایط به گونه ای است که باید در خانه بمانیم به نظر من می شود کارهای زیادی انجام داد، قرنطینه شدن منوط بر این نیست که دیگر نشود هیچ کاری انجام داد.

 

بانوی موفق کهگیلویه و بویراحمدی تصریح کرد: خوشحال هستم که استان ما نسبت به بقیه استان ها وضعیت بهتری دارند، از اینکه مردم خودجوش وارد میدان شده اند و جهادی در بخش های مختلف مبارزه با این ویروس در حال مبارزه هستند خوشحال هستم و به این مردم افتخار می کنم.

 

وی افزود: از مردم خواهش دارم حداقل هر کس به سهم خودش تلاش کند این ویروس نابود شود، ما می توانیم بعد از پاک شدن فضا به کارهایی مثل عید دیدنی ها و مسافرت برویم، تلاش کنیم اتفاقی نیفتد که بعدها به خاطر یک سهل انگاری عزیزانمان را از دست ندهیم.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.