گروه: اخبار استان خبر: 155197 / تاریخ انتشار : 1399/1/15 ساعت : 10:32

کمیته خادمین شهدای استان برای مقابله با کرونا به یاری مردم شتافت+تصاویر

کمیته خادمین استان کهگیلویه وبویراحمد به صورت شبانه روزی اقدام به تهیه و بسته بندی پذیرای برای توزیع در بین گروه های جهادی بصورت شبانه کرده و همچنین در پویش ضدعفونی کننده استان با سایر مردم همکاری میکنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس جهادگران استان کهگیلویه و بویر احمد پس از شیوع ویروس کرونا پای کار آمده و گروه های مختلف جهادی در زمینه های مختلف به کمک مردم و نهادهای بهداشتی و درمانی آمده اند.

کمیته خادمین استان کهگیلویه وبویراحمد به صورت شبانه روزی اقدام به تهیه و بسته بندی پذیرای برای  توزیع در بین گروه های جهادی  بصورت شبانه کرده و همچنین در پویش ضدعفونی کننده استان با سایر مردم همکاری میکنند.
 
در شهرستان گچساران کمیته خادمین شهدای بانوان این شهرستان اقدام به اجرایی دوخت ماسک و مشارکت با دانشگاه علوم پزشکی استان کهگیلویه بویراحمد برای استریلزه کردن محصولات تولیدی، و مدیریت توزیع محصولات در بین داورخانه های شهرستان و استان از جمله اقدامات آن ها در گچساران است.
 
حضور خادمین کمیته خادم شهدای استان کهگیلویه و بویراحمد و حضور در بیمارستان امام خمینی(ره)شهرستان دهدشت و تقدیر تشکر از زحمات کادر درمانی و خادمان عرصه خدمت از دیگر فعالیت های این کمیته در شهرستان کهگیلویه بود.
 
همچنین در این شهرستان خادمان  در عرصه ضد عفونی،ادارجات،مقر های نظامی،کلانتری، بانکها وسایر اماکن در سطح شهر اقدامات موثری را صورت دادند.
توزیع بسته های  فرهنگی مبارزه با کرونا ،برای آموزش و راهای پیشگیری از این ویروس در سطح روستاهای ، توسط کمیته خواهران  خادمین شهداء نیز از دیگر فعالیت های این کمیته در استان کهگیلویه و بویر احمد بود.
 
 
در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
انتهای پیام/
 
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.