گروه: اخبار استان خبر: 155178 / تاریخ انتشار : 1399/1/13 ساعت : 11:55

اطلاع رسانی جالب توصیه های پزشکی در دهدشت + تصاویر

در این روش علاوه بر توصیه های پزشکی از مردم خواسته شده که در صورت امکان از خانه هایشان بیرون نیامده و از حضور در اماکن پر تردد خود داری کنند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس پس از شیوع گسترده کرونا ویروس در استان کهگیلویه و بویر احمد شهرستان کهگیلویه دومین رتبه را در آمار افراد مثبت در مورد این بیماری داشته و طبق شنیده ها در روز اخیر نیز نتیجه آزمایش یک نفر در این شهرستان مثبت بوده است.

 

با این حال برخی از مردم پس از مدتی که به توصیه های بهداشتی عمل کرده و به جز در مواقع ضرورت از خانه هایشان بیرون نیامدند، در دو روز اخیر میزان تردد مردم در خیابان ها و معابر بیشتر شده و بسیاری از آن ها به توصیه های پزشکی از جمله استفاده از مساک توجهی نمیکنند.

 

البته تهیه ماسک و ژل های ضدعفونی کننده دست و سایر اقلام مشابه این روزها در دهدشت و حتی در بسیاری از شهرها کشور به نایاب ترین کالاها تبدیل شده است و برخی از مردم با استفاده از پاچه های معمولی اقدام به ساخت ماسک در خانه کرده اند.

 

با این حال و به خاطر کم توجهی ها مردم به توصیه های کادرهای بهداشت و درمان، فرمانداری کهگیلویه با همکاری شبکه بهداشت و درمان شهرستان اقدام به خواندن اطلاعیه برای مردم از طریق نصب باند و بلندگو بر روی سه دستگاه اتومبیل کرده است.

 

در این اطلاعیه علاوه بر توصیه های پزشکی از مردم خواسته شده که در صورت امکان از خانه هایشان بیرون نیامده و از حضور در اماکن پر تردد خود داری کنند.

 

گفتنی است که این نوع اطلاع رسانی با توجه به گسترش فناوری های اینترنتی از جمله شبکه های مجازی در نوع خود جالب بوده و حتی برخی از مردم از این نوع اطلاع رسانی بیشتر تاثیر می پذیرند.

 

 

در ادامه تصاویر تکمیلی آمده است؛

 

 
 
 
 
 
 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.