گروه: اخبار استان خبر: 155177 / تاریخ انتشار : 1398/12/29 ساعت : 10:26
علیرام نورایی در گفتگو با صبح زاگرس:

بعد از شکست کرونا به فکر دید و بازدید باشیم/سپاه و بسیج در همه اتفاقات کنار مردم هستند

بازیگر سینما و تلویزیون گفت: باید به همراه کسانی که در خط مقدم از جان خود مایه می گذارند و به یاری خداوند، این ویروس را شکست داده و در مرحله بعد به استقبال دید و بازدید و صله رحم برویم.

بازیگر مطرح سینما و تلویزیون در گفتگو با پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در خصوص پیشگیری از کرونا و در خانه ماندن  در ایام وجود بیماری کرونا ویروس گفت: قرنطینه خانگی حال و هوای 15 الی 20 روز اخیر بنده بود، به مردم توصیه می کنم این بیماری را جدی گرفته و در خانه های خود بمانند زیرا این بیماری دشوار است اگر رعایت نشود  برای همه ما اتفاقات سخت تر و ناگوارتری رخ خواهد داد.

 

علیرام نورایی بیان کرد: باید دست به دست هم و به همراه کسانی که در خط مقدم از جان خود مایه می گذارند و به یاری خداوند، این ویروس را شکست داده و در مرحله بعد به استقبال دید و بازدید، عید دیدنی،  عیدی گرفتن و صله رحم برویم.

 

نورایی در ادامه با اشاره به پای کار بودن نیروهای سپاه و بسیج و ایجاد بیمارستان های صحرایی گفت: این افراد عضوی از اعضای جامعه هستند و به مسوولیت های خود عمل می کنند، و به صورت جهادی تلاش می کنند و در همه اتفاقات مانند سیل در کنار مردم هستند و  جزئی از مردم هستند.

 

وی افزود: برخی افراد که هیچ مسوولیتی ندارند و جزء ارگان خاصی نیستند به صورت خود جوش در حال خدمت هستند و با تهیه و تولید مایحتاج مردم، بهداشت عمومی را تامین می کنند؛ آنها فرزندان این کشور هستند و در حال خدمت هستند، باید به این افراد گفت دم شما گرم و دست هرکسی وارد این عرصه شده و در کنار کادر پزشکی و درمانی برای ریشه کن شدن این ویروس در حال خدمت و تلاش هستند را صمیمانه میبوسم.

 

نورایی در پایان گفت: این ویروس به ما یاد می دهد که همه یکی بوده و همه ما فرزندان این کشور هستیم و هیچ تفاوتی با وجود عقیده، نگرش و تفکر سیاسی متفاوت وجود ندارد و  باید در کنار دشمن بزرگی مانند کرونا متحد باشیم که شر این معضل از کشور ما کم شود.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.