گروه: اخبار استان خبر: 155131 / تاریخ انتشار : 1398/12/26 ساعت : 20:24

پویش«سین هشتم؛ سلیمانی» با تصاویر سفره هفت سین

با ارسال تصویری از سفره‌ هفت سین منزل خود که مزین به عکس سردار قاسم سلیمانی باشد می توانید در پویش «سین هشتم؛ سلیمانی» شرکت نمائید و از ۸ جایزه ارزنده سفرخانوادگی به مشهد مقدس بهره مند شوید.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس در آستانه سال جدید و با توجه به سنت دیرین و حسنه ایرانیان در چیدن سفره هفت سین در ابتدای سال جدید شمسی، خبرگزاری مهر پویش «سین هشتم؛ سلیمانی» را با مشارکت سازمان فضای مجازی بسیج برگزار می‌کند.

علاقه مندان می‌توانند با ارسال تصویری از سفره‌ی هفت سین منزل خود که مزین به عکس این شهید والامقام باشد در این پویش شرکت نمائید. در عکس‌های ارسالی حضور اعضای خانواده الزامی نیست.

ربات این پویش به نشانی sinehasht_bot@ که برای ارسال عکس‌های خود باید از آن استفاده کنید، از لحظه‌ی تحویل سال نو قادر به دریافت تصاویر در شبکه‌های اجتماعی خواهد بود.

گفتنی است عکس‌های ارسالی به ربات بعد از تأیید اولیه در کانال پویش منتشر خواهد شد و از آنجایی که انتخاب عکس‌های برتر بر اساس آرای مردم خواهد بود، با ارسال پست اصلی عکس منتشر شده خودتان در کانال این پویش به اقوام و آشنایان آرای بیشتری کسب کنید.

مهلت ارسال عکس تا تاریخ ۱۰ فروردین خواهد بود.

هدیه نفرات برتر، ۸ سفر خانوادگی به مشهد مقدس در ایام میلاد امام رضا (ع) خواهد بود که هشت عکس منتخب در روز ۱۲ فروردین، همزمان با روز جمهوری اسلامی معرفی خواهند شد.

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.