گروه: اخبار استان خبر: 155068 / تاریخ انتشار : 1398/12/26 ساعت : 00:11

ابراز نگرانی عدل هاشمی پور از وضعیت بخش دیشموک خطاب به استاندار

نماینده کهگیلویه طی نامه ای که به استاندار کهگیلویه و بویر احمد فرستاد از بروز برخی از مشکلات اجتماعی در بخش دیشموک ابراز نگرانی کرده و از وی برای بررسی این موضوع تقاضای بررسی کرده است.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس عدل هاشمی طی نامه ای که به استاندار کهگیلویه و بویر احمد فرستاد از بروز برخی از مشکلات اجتماعی در بخش دیشموک ابراز نگرانی کرده و از وی برای این موضوع تقاضای بررسی کرده است.

متن این نامه در ادامه آمده است؛
 
بسم الله الرحمن الرحیم
 
استاندار محترم استان کهگیلویه و بویراحمد
جناب آقای دکتر کلانتری سلام علیکم
ابتدائاً لازم می دانم از بابت حسن نیت، درایت، تلاش شبانه روزی و پیگیری جنابعالی در مواجهه با ویروس کرونا تشکر و قدردانی نمایم.
امید است با حضور همه جانبه ی ادارات، سازمانها، نهادها به ویژه مجموعه ی علوم پزشکی و همکاری همه جانبه ی مردم، شاهد رفع کامل این بحران باشیم. ان شاءالله
متاسفانه آنچه که امروز مزید نگرانی است و انتظار میرود به صورت ویژه، فوق العاده و جدی در دستور کار قرار گیرد موضوع خودکشی در منطقه دیشموک است. یقین دارم در مدت حضور در استان به صداقت، شجاعت، دینداری، ولایتمداری و فرهنگ غنی، اصیل و ایلیاتیِ ایل غیور بهمئی بیش از پیش واقف شده اید.
 
اگرچه موضوع خودکشی در این منطقه سابقه کوتاهی دارد و اقداماتی در این رابطه نیز انجام شده است اما استمرار امر حاکی از ناکافی و ناموفق بودن آن برنامه ها از قبیل: حضور یک روزه ی مسئولی عالی رتبه در منطقه و یا تشکیل جلسه، سمینار، سخنرانی، ارسال دستورالعمل و بخشنامه است که نیازمند بازنگری، بررسی دقیق، مطالعه عمیق و بدون درنگ است که به طور قطع لزوم استفاده از هر امکان و ظرفیت میدانیِ دیگری را ضروری و اجتناب ناپذیر می نماید رجاء واثق دارم رسیدن به راه حل اثرگذار و قابل اجرای آسیب های اجتماعی در سایه ی اخلاق مداری، دلسوزی، حس انسان دوستانه، سابقه علمی و درایت جنابعالی و به فضل پروردگار ممکن و قابل تحقق می باشد.
 
جناب آقای دکتر کلانتری, بی صبرانه منتظر اقدامات عاجل در این زمینه و گزارش عملی آن به مردم هستم که ضمن امیدواری به انجام، یقین دارم نتیجه مثبت آن علاوه بر قرار گرفتن در زمره باقیات و صالحات، در قلوب پاک مردم نحیب استان کهگیلویه و بویراحمد خاصه کهگیلویه بزرگ به یادگار خواهند ماند.
من الله توفیق
۹۸/۱۲/۲۵ عدل هاشمی پور
 
نماینده مردم شریف شهرستانهای کهگیلویه، بهمئی، چرام و لنده در مجلس شورای اسلامی
 
انتهای پیام/
تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.