گروه: اخبار استان خبر: 155031 / تاریخ انتشار : 1398/12/25 ساعت : 22:14
گزارش ؛

ازمدافعین حرم تا مدافعین سلامت جامعه/برای تامین نیاز کشورمان بسیج شدیم

امروز باید از مدافعینی گفت که تا دیروز برای دفاع از حرم در سوریه و عراق به نبرد با دشمنانی پرداختندو امروز به صف مدافعینی پیوستند که برای سلامت جامعه در حال تلاش و جهاد هستند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس، امروز مدافعین حرم به واسطه تلاش و مجاهدتی که در راه دفاع از وطن و حرم حضرت زینب کبری(س) داشتند، نزد ملت ایران به الگو هایی از ایثار و فداکاری تبدیل شدند و از شهدای مدافع حرم هم به ستارگان درخشان عصر کنونی نزد ملت ایران و جبهه مقاومت یاد می شود.

 

اما با ورود بیماری منحوس کرونا به ایران اسلامی، برخی از اقشار مختلف مردم به با پیوستن به صف مدافعین سلامت جامعه با تامین برخی نیازمندی های کشور همواره در خط مقدم این نبرد سهمگین بعد از پزشکان و پرستاران هستند.

 

امروز به منزل عیسی محتشم، یکی از پرستاران مدافع حرم در سوریه رفتیم که دیروز در جبهه سوریه حضور داشت و امروز خود در صف پرستاران مجاهدی است که در خط مقدم مبارزه با کرونا در حال تلاش است و همسرش در جبهه ای دیگر باجمع کردن چندین نفر از بستگان و اقوام در حال دوختن ماسک و لباس مخصوص بیمارستانی برای بخش کرونای است.

 

 

 

طیبه درفشی در گفت وگو با خبرنگار این پایگاه خبری گفت: وقتی مدافعین سلامت ما در خط مقدم نبرد با بیماری کرونا هستند ما هم وظیفه پشتیبانی از آنان را داریم و امروز من و سایر اعضای خانواده و بستگانم در حال دوخت ماسک و لباس مخصوص بیمارستانی هستیم.

 

وی افزود: باتوجه به نیاز کشور به ماسک به خصوص شهرستان لنده، من و بستگان  به همراه تعدادی از همشهریان با خرید وسایل لازم برای دوخت ماسک در منزل شخصی خود شروع به دوخت ماسک کردم.

 

 

 

این بانوی لنده ای تصریح کرد: در نظر داریم در این کارگاه بیش از پانزده هزار ماسک تهیه،تولید و سپس به بیمارستان امام خمینی(ره) دهدشت منتقل کنیم  تا استریل شوند و بعد در شهرستان لنده بین همشهریان نیازمند به ماسک توزیع شود.

 

وی تاکیدکرد: تامین نیازمندی های شهرستان در این مقطع حساس یک از تکالیف شرعی و دینی ماست که امیدواریم بتوانیم در این راه خدمتی به شهروندان کنیم.

 

گفتنی است در این کارگاه خودجوش مردمی دها نفر به طور شبانه روز مشغول خدمت هستند.

تصاویر تکمیلی در زیر آمده است:

---
---
---
---
---
---
---
---
---

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 0 نظر
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.