گروه: اخبار استان خبر: 154971 / تاریخ انتشار : 1398/12/25 ساعت : 18:49

رقابت کرونایی رقیبان انتخابات مجلس در کهگیلویه عاملی به سود مردم

این روزها با شیوع بیماری کرونا در استان کهگیلویه و بویر احمد نماینده فعلی کهگیلویه بزرگ و همچنین منتخب مردم این حوزه در انتخابات مجلس یازدهم سعی در جذب اعتبار برای مقابله با کرونا داشتند.

به گزارش پایگاه تحلیل و اطلاع رسانی صبح زاگرس؛ این روزها با شیوع بیماری کرونا در استان کهگیلویه و بویر احمد ادارات و نهاد ها هر کدام به اندازه توانشان دست به کار شده و به  فعالیت های مختلف برای جلوگیری از شیوع بیماری کرونا و مقابله و پیشگیری از آن پرداختند.

 

بخش های بهداشت و درمان شهرستان کهگیلویه از همان ابتدا با برگزاری جلسات متعدد برای مقابله با این بیماری خطرناک آماده شده و نهاد های مختلف را با خود همسو کرده تا بتواند این مشکل را برطرف کند.

 

بسیج شهرستان کهگیلویه هم از همان روزهای اول فعالیت های میدانی خود را آغاز کرده و با ضدعفونی معابر و اماکن عمومی تا حدودی توانست نقش مثبتی در این زمینه ایفا کند.

 

سایر نهاد ها نیز هر کدام به نوبه خود در کنار کادر بهداشت و درمان شهرستان فعالیت های پیشگیرانه خوبی انجام دادند.

 

اما در این میان حجت الاسلام سید محمد موحد، منتخب کهگیلویه بزرگ در یازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در رایزنی با معاونین وزرای بهداشت و صمت توانست مبلغ 500 میلیون تومان را برای کمک به حوزه انتخابیه دریافت کند.

 

پس از آن عدل هاشمی پور نیز توانست از طریق رایزنی با خیرین مبلغ یکصد میلیون تومان برای مبارزه با بیماری کرونا دریافت و آن را در اختیار سازمان نظام پزشکی کهگیلویه قرار دهد.

 

اما واکنش کاربران فضای مجازی به این تحرکات متفاوت بوده و برخی این تحرکات را خودنمایی دانسته و به نوعی گدایی محبوبیت عنوان کردند.

 

با همه این اوصاف دریافت نقدینگی و یا تجهیزات لازم برای مبارزه با این بیماری خطرناک با نیتی که باشد ، در صورتی که در اختیار مسئولین مربوطه در بخش بهداشت و درمان قرار گیرد ،به نفع همه مردم است و اثرات مثبت آن را همه احساس می کنند و اگر این رایزنی ها و دریافت مبالغ نقدی برای خودنمایی و یا جلو زدن رقبای دیروز انتخابات از هم باشد، بازهم حاصل این رقابت رفع کمبودهای بخش بهداشت و درمان کهگیلویه بزرگ به حساب می آید.

 

انتهای پیام/

تبلیغات سروش زیر خبر
کلیدواژه
نظرات | 1 نظر
حسین
1398/12/26 - 02:38
آخ سی ایشا
rateup 0
 ratedown 0
captcha
تمامی حقوق این سایت محفوظ و متعلق به “ صبح زاگرس” ما می باشد.